Dyskusja

Artur KS_SF

przejdź na stronę użytkownika

Kacper.U.L

Absolutny zakaz tańców na Barze pod wpływem.Czasem Stiopa kima pod Barem i kiedy się wqqurwi rzuca nakrętkami od słoików.Tymi szklanymi:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (15|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kacper.U.L

No tak.Zapytał się kolegi czy wie dlaczego panowie oficerowie piją czarną kawę.No nie wiedział więc mu powiedział aby gówno glanc miało:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukaszewski

nie słyszałem nic o tym dziś kupon czestochowa mi kupon zawalił a Kurrrrrrr 45-45 a Jarek Hampel był Lepszy od Zagara to weszło i kopana na kuponie ehhhhhhhh

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Łukaszewski

we Wtorek Bedzie Miazga w Częstochowie Będzie wygrana Leszna na bank co dziś widziałem Słaby N=Madsen słaby Doyle i tylko co Miśkowiak pojechał ładnie tylko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (52|0)
blokuj
Łukaszewski

na 100% wygrana Leszna Będzie zobaczysz w Częstochowie . Madsen cieniuje na maxa co zrobił w Biegu co niby Motor mu podniosło bo kamień mu przeszkodził co upadek zaliczył

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (42|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.