Dyskusja

Shape_of_Despair

@Sebol: właśnie. Zawsze jest ktoś kto pojedzie za drugiego. A z Pawlickim też się nad tym zastanawiałem. Oglądałem mecz trochę w pracy a dwa ostatnie w domu i tak jak piszesz. Za bardzo chce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebol

@Verner: Musi się ogarnąć i tyle z jego tłumaczeń. Ma być liderem i trzeba to ogarnąć. Nie ma sentymentów. Smyk i Kubera naciskają

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebol

@Shape_of_Despair: Podoba mi się klimat wśród zawodników i twarda ręka Barona. Ostatnio obserwowałem Rusieckiego nawet na metr nie wychylił się w kierunku drużyny. Cała odpowiedzialność na Baronie spoczywa. Tego u Was brakuje z Waszym Prezesem, wszędzie go pełno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
MarS_80

@Verner: Prymitywny gimbusie, możesz sobie kłapać z dziećmi formowymi na lewo i prawo, ale jak przekroczysz granicę strefy głośnej dla bachorów, to nie dziw się że upominam dzieciaku...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
MarS_80

@Mirek NZUL: To nie jest budka z piwem! W szale łapami nie będziesz wymachiwał jak dziadek z trybun z Gorzowa... Także spokojnej trochę...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
MarS_80

@Verner: I tym odkrywczym i bystrym akcentem zakończmy wieczór... p.s. Brawo! Może zostaniesz dzielnicowym w przyszłości...!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.