Wątek dotyczący artykułu

Poważne problemy finansowe drużyn włoskiej Serie A

Liga włoska wciąż uważana jest za jedną z najlepszych na świecie. Wszystko może jednak wkrótce ulec zmianie, gdyż coraz więcej drużyn w Serie A ma spore problemy finansowe. Zawodnicy kuszeni niewiarygodnymi kwotami w rosyjskiej Superlidze oraz niesamowitą atmosferą na polskich parkietach coraz częściej zmieniają Włochy na inne europejskie kraje. Mowa głównie o Sisleyu Belluno, ale inne kluby też ledwo łączą koniec z końcem.

przeczytaj cały artykuł

MDmaster1212

Włoska liga od kilku lat nie jest już jedną z najlepszych lig świata, Trentino? OK! Ale co z resztą??? fininch, już jest lepsza... Nie denerwujcie mnie ludzie! Co wy macie z tymi "najlepszymi" ligami!? Włochy to oprócz Trentino to dno, a Ruski mając tylko Dinamo (które też nie jest już wcale takie dobre) i Zenit, też nic wielkiego nie pokazują! Popatrzcie na wyniki w międzynarodowych pucharach!!! Ludzie, bądźcie Polakami!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Haligówka

Trento, Cuneo, Lube, Modena, Monza... człowieku, ja nie jestem żadnym kosmopolitą nic z tych rzeczy, my po prostu chłodno patrzymy na szarą rzeczywistosc, zaraz mi wyjedziesz z komentarzem, że nei za taką Polske walczył twój dziadek... właśnie za taką, która nie boi sie prawdy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.