Wątek dotyczący zdjęcia

pkew

Jak pojedziecie na wakacje? ;> Całkiem możliwe, że znów w półfinale się spotkamy- wiem, że na to czekacie :D Będzie ostro i ciekawie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pkew

Kto? Dudek, Sasza, Pepe, a i Rune też znacznie lepiej. W Stali co? Gollob i Zagar padaka, a i Zmarzlik nie jeździ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Slagge

Dudek ostatnio coś nie robi dwucyfrówek w zagranicznych ligach ;) Protas serio powinien się przesiąść na rower, Rune jeden, dwa mecze dobrze wyszły i tyle. Sasza w konfrontacji z żużlowcami z innych drużyn jest dzieckiem na hulajnodze. O Golloba się nie martw, Zagar ma chwilowy zastój a Zmarzlik da popalić ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pkew

Chyba oglądasz inne mecze, niż ja. Poza tym liga zagraniczna ma się nijak do polskiej. O Golloba- uwierz mi- nie martwię się. No ale masz rację co do Pepe- musi wejść na rower, bo szybko się rozpędza. Sasza to porządny wojownik i jeszcze nie raz się o tym przekonasz. Bartek da popalić, ale chyba trawkę, a Zagar? Zobaczy się. Rune? Też się zobaczy.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
pkew

Nie lubię Golloba i to bardzo, ale to od dawnych czasów i nie ma to związku z Pepe, lecz z charakterem Tomasza. Niestety to Ty najpierw naskoczyłeś na mnie. Ja z Axe89 żartujemy sobie. Poza tym nie zauważyłem, abym napisał, że nie dotrzecie do p-o, jak to Ty zrobiłeś subiektywnie. No ale chyba jednak boicie się znowu trafić na nas w półfinale. Ponadto, jeśli już napisałeś o coraz większej konkurencji, to zauważ, że to Stal przegrała 3 mecze pod rząd, a dzisiaj prawdopodobnie my wchodzimy na 2 miejsce, a Stal spada na 4..

| Odpowiedz
blokuj
Slagge

Jakbyś miał nie lubić sportowców ze względu na ich charakter, to wątpię, czy byś kogoś znalazł kto by Ci do gustu przypadł ;) Stal nie pozwoli sobie przegrać więcej meczy. Jak już mamy lekki dołek to wolę żeby był on teraz a niżeli w najważniejszym momencie sezonu. Na drugim miejscu za długo nie pobędziecie niestety. Albo stety ;)

| Odpowiedz
blokuj
pkew

To już czas pokaże. Odnośnie formy w najważniejszych momentach, to ja też wolę, aby Jonas zaskoczył w p-o, bo teraz jeszcze spokojnie sobie damy radę z jego wynikami (ich brakiem).

| Odpowiedz
blokuj
Slagge

Tego samego jestem zdania. I wręcz jestem pewien że Gollob, Zagar i Zmarzlik w najważniejszym momencie nie dadzą dupy.

| Odpowiedz
blokuj
pkew

Aha, nie martwię się o niego w sensie, że go nie lubię, a nie że jestem spokojny o jego powrót do dobrej formy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.