Wątek dotyczący artykułu

Niedzielne mecze oczami Władysława Komarnickiego

W niedzielę rozegrane zostaną spotkania 9. kolejki Enea Ekstraligi i II ligi, a także jeden mecz I ligi żużlowej. Ekspert portalu SportoweFakty.pl tradycyjnie typował wyniki spotkań.

przeczytaj cały artykuł

Slagge

Mam nadzieję, że Stal dzisiaj zakończy pasmo niepowodzeń i te trzy porażki będą ostatnimi w tym sezonie. A Tomasz Gollob, mam nadzieję, udowodni wszystkim że jest mistrzem nie bez powodu.
Nie zgadzam się co do meczu w Częstochowie. Włókniarz wygra, wierzę w to ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mirror ZG

Jaka skromność, tylko masz nadzieję...Z szacunkiem dla Wybrzeża,wygraną macie w kieszeni, jednak budowanie morale drużyny na tym przeciwniku to chyba przesada.Mam nadzieję że Falubazy,podobnie jak wy załapią 2 pkt choć tu wynik jest zupełnie otwarty.Nie mniej ciekawi mnie i pewnie nie tylko mnie,dzisiejszy styl Tomka i Zagara.Pozdro dla Północy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Slagge

Zagar dzisiaj pięknie, Tomek trochę gorzej ale powoli wraca... ;) Denerwują mnie te jego maszyny. Ja osobiście mecz z Wybrzeżem bardziej traktowałem jako przełamanie złej passy a nie budowanie morali. Pzdr. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.