Wątek dotyczący artykułu

Przedstawiciele Ekstraligi Żużlowej spotkali się z mediami w Warszawie

W czwartek, 5 lipca w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Ekstraligi Żużlowej sp. z o. o. poświęcona wprowadzeniu regulaminu rozgrywek i regulaminu finansowego DMP od w 2013 roku.

przeczytaj cały artykuł


Best

Zarządzający Ekstraligą Żużlową systematycznie, rok po roku, systematycznie niszczą żużel w Polsce. Już wymyślili limit do jednego zawodników Grand Prix w drużynie przez co mamy tylko dwóch Polaków w cyklu, teraz limit zarobków (będzie to martwy przepis), zabierają powierzchnie na reklamy. Dlaczego, jeżeli nie ma kasy jakiej żąda zawodnik, po prostu z niego nie zrezygnują?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
body

Znasz przysłowie o jabłku. A więc oni chcą mieć jabłko i je zjeść a że niby to nierealne? Nie dla naszych coniektórych prezesów. Mi już ręce i nogi opadają jak czytam kolejne doniesienia dot.przyszłorocznych zasad rozgrywek. Odechciewa mi się żużla. Nie dość że to sport niszowy to dzięki zarządowi speedway ekstraligi i ich kuriozalnym pomysłom, będzie po prostu obciachowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.