Wątek dotyczący artykułu

Czy Stal przyjmie kibiców Falubazu?

Trwa przerwa w rozgrywkach ligowych, jednak w obozie gorzowskiej Stali dzieje się bardzo dużo. Pojawia się wiele spekulacji kibiców speedway'a na temat derbowego pojedynku Stali z Falubazem.

przeczytaj cały artykuł

Waikiki

No i usunęli mój pierwszy komentarz, bo miałem odwagę napisać wprost prawdę o zachowaniach bandytów z ZG. Bo przecież ciężko nazwać ich kibicami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FuX Falubaz

To jak nazwac kiboli Stali Gorzow obrzucajacych petardami i innymi przedmiotami Kibicow Falubazu w sektorze H w pamietnych Derbach gdzie zostali oni w koncu przez Policje wyprowadzeniu po kilku wyscigach?
Widzisz analogie?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Waikiki

Z tego co wiem, to rzucali i jedni i drudzy. Różnica jest taka, że wasi "kibole" nigdy nie zostali z naszego stadionu wyrzuceni, mimo iż po waszej stronie dużo częściej dochodziło do incydentów. Jeśli zaś ktoś rzuca petardami czy krzesełkami w kibiców czy zawodników to niech nie idzie na żużel. Kibicom falubazu polecam wyjazd do Gorzowa na mecz, ale na nieco inny stadion - na Myśliborską. Tam sobie możecie rzucać krzesełkami i petardami. Tam się nadajecie. Lecz nie gwarantuję czy się wam to opłaci. Chyba, że policja was obroni.

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

Kolego, kibice z trybuny H odrzucali co mogli w Wasz sektor. To od was polecialy petardy i inne przedmioty nie od nas. To kibole Stali wniesli petardy hukowe i rzucali nimi w sektor H. W wasza strone polecialy tylko rzeczy ktore wybuchnac nie mogly. Myslisz dlaczego Policja tak szybko zareagowala i wyprowadzila to bydlo? Za piekne oczy i chec do obejrzenia meczu nikt nikogo ze stadionu nie wyrzucil.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Waikiki

No to wylecieli, ale sam potwierdziłeś że wasi też rzucali. Napisz mi teraz czy w rewanżu za rzucanie krzesełkiem w Żagara nasi też rzucali krzesełkami w waszych riderów? Napisz mi czy w rewanżu za transpareny z K. Jancarz nasi też wykonali transparent z Rafałem Kurmańskim lub np. Molką i Błążejczakiem (choć w przypadku tych dwóch ostatnich nie byłby on tak podły jak wasz z panią Katarzyną). Napisz mi czy nasi kibice w rewanżu też palili krzesełka na waszym stadionie - oj sorry... u was krzesełek nie ma... I napisz mi jak zachowywali się nasi kibice po upadku Dobruckiego, a jak zachowywali się wasi (tu na tym forum) po niedawnym upadku Bartka. I napisz jeszcze jak wasi bandyci pobili ojca na oczach jego dzieci w Gorzowie na Zawarciu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
FuX Falubaz

Przeczytaj ponizsze moje kometarze i powiedz mi z reka na sercu co w nich jest zlego, niedobrego, jatrzacego. Bo przyczepiles sie teraz, ale za bardzo sam chyba nie wiesz czego bo sprecyzowac za bardzo nie chcesz albo nie potrafisz. Wiec jak bedzie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
StGforever

A ty dalej swoje, jak dziecko...
Zakończ już ten płacz i lament.
Zaproponuj w jaki sposób was przyjąć na gorzowskim stadionie, a by wszystko zagrało. Co zrobić aby zakończyć te wzajemne smutki i żale. Napisz coś twórczego co należy zrobić, aby prawdziwi kibice mogli dopingować swoje drużyny na stadionie

| Odpowiedz
blokuj
StGforever

Idąc twoim tokiem rozumowania...
Te petardy wnieśli wg ciebie kibice Stali, prawda ?
A masz na to dowody, widziałeś jak wnosili, dlaczego nie zareagowałeś i nie zgłosiłeś ochronie. Nie widziałeś ??? To nie oskarżaj!
A jeśli już jednak gorzowianie wnieśli, to gdzie była wasza ochrona, która pozwoliła je wnieść na sektor?
Jesteś zwykłym plotkarzem bo powielasz usłyszane i niepotwierdzone wiadomości.
Fakt rozróba była, ale kto co wniósł, a czego nie .. nikomu niczego nie udowodniono ?
Idąc twoim tokiem rozumowania...
Winę za tamte zajścia ponosi ochrona falubazu bo nie dopilnowała ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
FuX Falubaz

Widzisz i teraz sam jak dziecko sie zachowujesz. Trzymasz sie jednego tematu, gdzie mozesz sie przyczepic bo na inne tematy nie za bardzo jest do czego. A tylko po to aby sie poklucic.
Dowody na to sa takie ze najpierw wybuchyly petardy pod nogami ludzi na trybunie H a pozniej sie zaczela jazda miedzy sektorami.
Co do kontroli to przychodze na stadion dopingowac swoich i obejrzec zawody sportowe a nie po to aby sie martwic czy jakis debil nie rzuci we mnie petarda albo czyms innym. Od sprawdzania i pilnowania jest Ochrona i Policja.
Plotkarzem... Hmmm to to, ze wtedy bylem z rodzina na tym sektorze stojac na koronie (nie bylo juz innych biletow) to jest nie wazne. To ze wszyscy bez wyjatku sie Zdziwili ze cos im miedzy nogami wybucha to tez jest wymysl przekupek?
W ostatnim swoim zdaniu pokazujesz swoja ignorancje i bute (nie chce ci sie nawet przeczytac kometarzy do tematu adwersarza) bo wlasnie o tym i nie tylko pisalem wczesniej.
Dla twojej wiadomosci, skoros taki leniwy. Kibice sa winni burdy i rzucania petard jak i ich wniesienia ale tez ochrona jest wspolwinna wniesienia przez Kiboli Stali Gorzow tych petard tak jak ochrona na stadionie Stali Gorzow jest wspolwinna wniesienia piro przez Kiboli Falubazu.
Poczytaj komentarze i wtedy sie udzielaj.

| Odpowiedz
blokuj
StGforever

Aleś wyszczekany... na każdy temat, ale cały czas nie odpowiedziałeś.
Co zrobić aby derby w tym roku obejrzeli kibicie gości i co zrobić aby uniknąć burd, rozrób i niszczenia mienia?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
aldik

jeśli dobrze pamiętam policja usunęła kibiców gorzowskich na wyraźną prośbę organizatora czyli pana różowej koszulki

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

No i dobrze, ze poprosił o interwencję. Jak wiemy, wśród pozostawionych rzeczy w sektorze gości znaleziono jeszcze trochę petard różnego kalibru. Jeśliby dalej obrzucali trybunę H to naprawdę ktoś mógł zostać poważnie ranny. A sam klub mógłby być pociągnięty do odpowiedzialności za nie zapewnienie odpowiedniej ochrony.
Tak więc tu winy żadnej nie ma ze strony Falubazu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
aldik

A skąd wiecie??
Skoro pozostawili to pewno macie również odciski palców i możecie zidentyfikować ich ???????????

| Odpowiedz
blokuj
Laleczka Chucky

Niestety, ta sprawa przeszła do komendy wojewódzkiej w Gorzowie i ślad po niej zaginął. Zapewne została umorzona z powodu nie wykrycia sprawców. Wszystko wszystkim,ale rzucanie petardami i koktajlami Mołotowa w sektor, gdzie siedzą rodziny z dziećmi, to już jest przegięcie....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
FuX Falubaz

Ano na pewno maja, ale Policja nie klub. Wiec z takimi pytaniami prosze isc na komende Policji. A skad wiemy? Hmm a bo to jedna gazeta czy tez radio o tym swego czasu pisaly i mowili?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
StGforever

daj już spokój, bo przez takich jak ty tylko te niepotrzebne zwady...
Było minęło, choć jak było z tymi petardami też dobrze nikt nie wie... Nikt nikogo nie złapał a monitoring też macie.
Zostawmy dawne sprawy i zajmijmy sie jak rozwiązać tą sytuację.
Tu potrzebna jest dobra wola obu stron, a ciągłe oskarżenia nie służą.
Jedno jest pewne, bandytów i chuliganów należy wyeliminować ze stadionów, nawet gdyby twierdzili ze są najlepszymi kibicami.
Dopóki jednak będą mieli poparcie w takich komentach jak twoje dale będą szukali rozróby i zadymy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
FuX Falubaz

A powiedz mi co ja takiego mowie lub robie, ze miedzyinnymi przezemnie sa zwady? Ciekaw Baaardzo jestem.
A co do tego kto rzucal i kto wniosl piro to nie ma watpliwosci. Dlatego Policja wjechala do klatki i tych osobnikow wyprowadzila. Nie za to ze byli z Gorzowa jak to honorowy prezes przedstawial a za wszzczynanie burdy i powodowanie zagrozenia dla zycia.
Jak zyje ichodze na mecze to czegos takiego jak wtedy zaprezentowali kibole Stali to w zyciu nie widzialem. Rzucac i w ludzi petardami chukowymi tak duzymi ze po wybuchu w odleglosci kilkunastu metrow nie bedac traciles sluch na pewien czas. Rozumiem piro, oswietlenie, oprawa, ale nie rzucanie petard w zywe osoby!!!

| Odpowiedz
blokuj
StGforever

cały czas nawijasz o petardach, a nic konkretnego nie chcesz lub nie umiesz zaproponować. Co zrobić aby na stadionie było bezpiecznie..?

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

Nie jeden moj komentarz do tego artykulu byly miedzyinnymi na ten temat. Przeczytaj wpierw uwaznie ze zrozumieniem a pozniej wypisuj takie bradnie na moj temat jak przed chwila. Widac, ze nie przeczytales calej historii dyskusji albo za duzo tego jak na jeden raz. Najpierw przeczytaj, zastanow sie a pozniej komentuj, jesli masz cos madrego do powiedzenia.
A do petard wracam i bede wracal bo czegos takiego w zyciu nie widzialem, tak jak wy bedziecie jeszcze nie raz wracac do tej szmaty na Derbach w Gorzowie.
Kazdy kij ma dwa konce a ze sami swieci nie jestescie to jak wy nam wyskoki przypominacie to i my wam nie bedziemy dluzni aby jedni ani drudzy o swoich "osiagnieciach" nigdy nie zapomnieli.

| Odpowiedz
blokuj
StGforever

Zadałem ci pytanie, ale ty zamiast na nie odpowiedzieć jedziesz ze smutkami. Brak ci argumentów do rozmowy, dlatego jak dziecko ciągle o tych petardach...
Wiesz na czym polega merytoryczna rozmowa?
To jest dialog dwóch lub więcej szanujących sie rozmówców, ty widać wolisz prowadzić rozmowę w oskarżającym tonie...
Należysz do tych ludzi którzy zamiast budować wolisz niszczyć :(

| Odpowiedz
blokuj
karlosStal

nie wymagaj od niego za duzo ... w innym temacie pisałem o ZZ za pana D. oczywiście zostałem "oskarżony" o sianie fermentu, że bezpodstawne podejrzenia itp przez FuX Falubaz, więc powiedziałem że jeśli bedzie jechał to powiem PRZEPRASZAM, a na pytanie co odpowie FuX Falubaz jesli bedzie ZZ ... no niestety FuX Falubaz uciekł z tematu :) piszą to co wygodne :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
FuX Falubaz

Karlos ale za co mam niby przepraszac? Czy wykorzystanie ZZ za Davidssona jest sprzeczne z jakimkolwiek regulaminem?
Az tak bardzo boicie sie Falubazu jadacego 4 seniorami i ZZ?
Myslicie, ze z ZZ-tka zrobimy wiecej punktow anizeli z Davidssonem?
Przeciez jesli pojedzie Davidsson i sie okaze ze forma mu wrocila jak w poprzednim PO to co wtedy powiecie? Jesli nie wroci to mamy kilka punktow mniej. Chyba ze po dwoch biegach za niego pojedzie Dudek i natrzaska punktow i wtedy co powiecie? Ze nie powinnismy Dudkiem zastepowac Jonasa bo to nie fair?
Jak narazie NIKT z osob funkcyjnych Falubazu nawet nie wspomnial o ZZ-tce, tylko kibice z polnocy wojewodztwa widza podstep.

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

Kolego merytorycznej wymiany pogladow mnie nie ucz. Przeczytaj jak ci wczesniej napisalem moje wczesniejsze komentarze a bedziesz miec odpowiedz na nurtujace ciebie pytania. Nie bede sie specjalnie dla ciebie powtarzal bo wszystko jest w ponizszych postach i nie tylko o petardach ale jak temu zaradzic. Odsylam ciebie poprostu do wczesniejszych komentarzy a ty z uporem wmawiasz mi jak i innym, ze nadal ci nie odpowiedzialem. Czytanie ze zrozumieniem szwankuje jesli oponent jest z poludnia wojewodztwa?

| Odpowiedz
blokuj
StGforever

nie pisz co wcześniej kiedyś napisałeś, tylko odpowiedz na proste pytanie.
Co zrobić aby derby były bezpiecznym wydarzeniem sportowym !!

| Odpowiedz
blokuj
Tylko_Falubaz_

SGforever: Jezeli Policja i Ochrona spelni swoje zadania to ani podpici kibole nie wejda na stadion, ani nikt nie wniesie zadnych niebezpiecznych przedmiotow. Tak w Gorzowie jak i w ZG przydal by sie wyjazd szkoleniowy dla osob odpowiedzialnych za bezpieczenstwo na meczach. Wyjazd do Anglii zeby sobie zobaczyli jak sa zabezpieczone mecze Westham'u i Milwall. Poczawszy od przeszukan poprzez monitoring i egzekwowanie praw i regulaminow.
Dla nie znajacych tematu to My za soba nie przepadamy ale to co robia kibole z tych angielskich kluibow to jest totalna przesada i burdy przy Derbach to pikus w porownaniu do Wojen Ulicznych podczas meczow wyzej wymienionych druzyn. Ale na stadionie spokoj, pod kontrola a poza Policja na koniach pacyfikujaca lysych Neandertali ktorym tylko mordobicie, alk/prochy i chamstwo w glowie.
Przynajmniej dzieki takim srodkom ostroznosci Normalni Kibice mimo animozji moga w Spokoju obejrzec mecze swoich druzyn z Trybun.

Proszę, masz jego zdanie, nie musisz dziękować, tylko przestań wałkować temat w kółko.

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

Nie wiem czy to rozwieje watpliwosci adwersarza. Najwyrazniej, nie wazne co powiesz ty czy ja i tak nie wystarczy albo bedzie uznane za "dziecinade" a tylko z jednego powodu. Klub, ktory supportujemy. I to jest dla niego wyznacznikiem merytorycznosci badz dziecinady wypowiedzi...

| Odpowiedz
blokuj
StGforever

Pani mecenas, widze ze pani wzięła w obrone nieudacznika fuksa, który tylko żyje przeszłością, a nic konstruktywnego nie chce/nie może napisać. Wybiurczo podaje fakty uświecając swoich oskarżając innych.
To co tu napisałeś, na samym początku pisałem, że chcemy aby goście byli na derbach, że chcemy mecz oglądać w sportowej atmosferze, a ciągłe rozdrapywanie ran (vide Fux) niczemu dobremu nie służy.

| Odpowiedz
blokuj
Tylko_Falubaz_

każdy chce go oglądać na spokojnie, my też. Więc skończmy to rozdrapywanie i żyjmy tym co będzie. Obie grupy robiły błędy w przeszłości, możemy to już zostawić w spokoju?

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

To nie ja sie glupio pytam o odpowiedz na nurtujace mnie pytania majac odpowiedzi ponizej tylko Ty kolego. To ze ci sie nie chce zjechac troche nizej i zapoznac sie z wypowiedziami innych i cala dyskusja pod tym artykulem to juz twoj porblem nie moj. Ale z racji takiego a nie innego podejscia do tematu i rozmowy to daruj sobie glupkowate pytani i ciagle trucie dupy. Odrob lekcje (przeczytaj historie tej dyskusji) i obiektywnie odpowiedz sobie na pytanie czy trzeba bylo sie udzielac na tym forum dzisiaj? Czy naprawde musiales zrobic z siebie "inteligentego inaczej" albo Trola internetowego?

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

Ty naprawde masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem !!!
Jak byk masz ponizej napisane odpowiedzi na wszystkie swoje pytania a ty dalej "jatrzysz", podburzasz i udajesz Greka.
Widze, ze robisz to specjalnie. Nic to taki juz los internetowego Trola jakim niewatpliwie jestes sadzac po ostatnich twoich wpisach pod tym artykulem.

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

I oto jest prawdziwe oblicze troglodyty. Innych strofuje o powazne argumenty sam nie majac nic ciekawego i madrego do powiedzenia. Widac, ze masz problem z przyswajaniem wiedzy. Sam zadzierasz a gdy otrzymujesz odpowiedz to ona i tak ciebie nie satysfakcjionuje.
Po co mam ci cokolwiek wklejac i zasmiecac forum? Co to tak trudno samemu zapoznac sie z komentarzami ponizej. Najwyrazniej dla jasnie pana trzeba podac wszystko pod nos a i wtedy lopata do glowy rozne rzeczy wkladac bo sam przeczytac/zapoznac sie nie raczy.
A co do g...
Widac pochodzenie, kulture i obycie.
Nie ma czego zazdroscic. Dobrze, ze w Gorzowie sa Normalni Kibice.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
FuX Falubaz

Czy ty jestes normalny i zdrowy na umysle czy tylko takiego ograniczonego grasz? Istnieje jeszcze jedna opcja, poprostu trolujesz w temacie nie majac nic normalnego, ciekawego do powiedzenia.
Tylko_Falubaz wkleila ci jeden z moich wczesniejszych wpisow, do zapoznania sie z reszta moich wypowiedzi zapraszam ponizej. Nie bede nic wklejal i zasmiecal tego forum bo wystarczy ze Ty sam to forum zasmiecasz glupimi pytaniami na ktore masz odpowiedzi Ponizej
A co do znaczenia slowa "jatrzyc" zapraszam do slownika jezyka polskiego oraz do refleksji nad swoim postepowaniem. Bo mi to zarzucasz a sam glupimi pytaniami jatrzysz majac na nie juz podane wczesniej odpowiedzi.

| Odpowiedz
blokuj
Maverick

A jak nazwać kiboli falubazu demolujących sektor, wyrywających krzesełka i rzucających nimi na tor w zawodników? A jak , a jak....Można by pisać wiele i cofać się wstecz, ale po co?

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

A czy ja gdzies ich usprawiedliwiam? Wczesniej nie raz juz napisalem, ze tak Kibole Falubazu jak i Kibole Stali sa delikatnie mowiac pi"££$$%£$ci. Nikt o zdrowych zmyslach nie robi tego co oni zrobili tak jedni jak i drudzy.

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

Mi tego tlumaczyc nie trzeba. zreszta zobaczysz to po moich komtarzach.
Wqrza mnie, ze zabieraja glos na forum ludzie, ktorzy niby to chca normalnie podyskutowac. A gdy dostaja odpowiedz na swoje pytania to je ignoruja butnie zarzucajac komus ze nie potrafi merytorycznie rozmawiac. Poczytaj moje wypowiedzi i StGforever.
No takiego troglodyty dawno nie widzialem.

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

Przeczytaj sobie historie komentarzy pod tym artykulem a pozniej docinki i glupie pytania forumowicza StGforever a bedziesz wiedziec, ze tym razem nie chodzi dziecinne przekomarzanie kto komu i kiedy zrobil kuku.
Zapoznaj sie z wypowiedziami forumowiczow pod tym artykulem.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Waikiki

Nie wiem ile masz lat i być może możesz tego nie pamiętać, ale sprawdź sobie kto w latach 90-tych gdy zginął wasz ulubieniec Rafał Kurmański głośno krzyczał "jedziemy, jedziemy". I kto objechał cały mecz z Unią Leszno, bo tak mu było wygodniej. Kto olał pamięć o waszym wychowanku w dniu jego śmierci. Więc nie pitol mi o jakimś "jedziemy, jedziemy" na derbach w GW. Tylko sprawdź to, co napisałem.

| Odpowiedz
blokuj
MarkoS

Chociaż przez grzeczność - wyszukaj nazwisko Kurmański i sprawdź datę wydarzeń o których piszesz - to raz. A skąd słyszałeś o takich okrzykach na stadionie to już zupełna tajemnica. Mecz odbył się bez prezentacji, oprawy i w zupełnej ciszy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Waikiki

Jakie ma znaczenie kiedy to było??? Napisałem, że w latach 90-tych. A było to już za kadencji imć pana Roberta D. Nie ma znaczenia kiedy to było, ale znaczenie ma wasza hipokryzja. Jedziecie mecz, gdy jest wam to na rękę. Nie jedziecie, gdy dostajecie baty. Po 7 biegu derbów Stal chciała przerwania meczu. Nie zgodziliście się. Dopiero jak dostaliście dwa razy po 5:1 to nagle uznaliście, że trzeba przerwać mecz w imię pamięci Lee. Obłuda i hipokryzja! I to jest ważne, a nie data kiedy zmarł Kurmanek. A co do okrzyków na stadionie "jedziemy, jedziemy" to owszem ich nie było wtedy na W69. Były one za to w parkingu wypowiadane przez waszych obłudnych działaczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.