Dyskusja

KMŻ Motor Lublin MrGarden GKM Grudziądz

Lubelski Węgiel KMŻ - GTŻ Grudziądz
9 września 2012, 18:30

60 : 30
Relacja

kasart

pamiętajcie ze to motor może awansować z 1 miejsca jak wygra dziś za 3 i pokona start to w tedy zostaną nam baraże a gkm po dzisiejszej porażce jest pogrzebany na maksa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZuzaGno

Tak, wygrają dzisiaj za 3 z bonusem włącznie, i między nimi a nami będą 2 pkt'y przewagi. Za tydzień znowu oni jak wygrają to będą mieć nad nami pkt przewagi, a dla nas baraże :(

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZuzaGno

Trzeba 'spiąć tyłeczki' i za tydzień dać z siebie wszystko, żeby potem się nie stresować barażami, tak jak to było w zeszłym sezonie z Częstochową.

| Odpowiedz
blokuj
kasart

gkm ukarać kara ujemna punktów np 6 za ciągle protesty w każdym meczu wyjazdowym bo to paranoja co oni wyprawiają

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ZuzaGno

Wiesz, im teraz grunt pali się pod nogami i łapią się wszystkiego co popadnie. Za opóźnianie meczu tak samo, bo ile można... Na żużel chodzę już od 10 lat, i to z roku na rok coraz gorzej się robi.

| Odpowiedz
blokuj
ZuzaGno

Juniorzy i Adam, szkoda mi jest Wojtka Lisieckiego, że nie dostał żadnej możliwości żeby pod koniec sezonu się wykazać. Bo wiadomo że Maciej, który wrócił po kontuzji szału z punktami by nie zrobił. Ale... :) sezon jeszcze się nie zakończył :)

| Odpowiedz
blokuj
kasart

uwierz mi ze nie tylko ja czy ty ale wiekszosc kibiców widziało by bardziej liska w składzie niż Macieja ale co zrobić tata i wuja robią swoje a co do liska to zdecydowanie jest lepszy od Macieja

| Odpowiedz
blokuj
ZuzaGno

Wiesz, mają 'plecy' w składzie to tak jest. Kuuurcze, jak miło mi się z Tobą pisze. Fajnie że ktoś jest tak samo ogarnięty jak ja w tych sprawach żużla :)

| Odpowiedz
blokuj
ORIGINAL FAKE

to nie jest też portal randkowy więc odpuść sobie podrywanie gimnazjalistek i wymiany gg i nie kreuj się na jakiś wyznacznik dobrego smaku...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
d1

dzieci za 15 lat pytanie kierują do rodziców: Gdzie się poznaliście ?
- a wiecie co.. na sportowych faktach :D
niczym nokia.. connection people

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Iron Hyde

Connecting People...Proponuję, zajrzeć. do słownika Języka Angielskiego. Gkm - cóż, odpłacił się kibicom z Gniezna, za to, że tamci naszych obrzucili kamieniami.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.