Dyskusja

Lea

przejdź na stronę użytkownika

crzyjk

Miejsce urocze i uroczo pisze o nim Lea. A skoro zgadzam się z Jej opinią o wstawianiu wizerunku sportowców, wiec zmieniłem swój, co obiecałem już dawno zrobić. Zwłaszcza że jest ktoś, kto ten wizerunek nawet zniekształca. ps. nie będę pokazywał palcem, kto :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TomaszJ

Nie sądzę, że wstawianie twarzy sportowców do mikroskopijnych awatarów i dla celów niekomercyjnych kwalifikuje się od razu jako jakiekolwiek "nadużycie". Musielby zamknąć tysiące for internetowych. Bez przesady.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crzyjk

Tomaszu mam może Ci zacytować kpiny jakie sobie urządzaliście z Twojego avatara z wizerunkiem Tomka Wiktorowskiego???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
TomaszJ

Co ma piernik do wiatraka? Czy Kyasix wstawila twarz sportowca do awatara? Nie. Idac tokiem Twojego dziwnego rozumowania, mozna by pomyslec, ze 80% uczestnikow tego forum (z Toba do dzis wlacznie) dziala tutaj nielegalnie i musi sie wystrzegac jakis typow zwiazanych z ACTA. Gdzies sa granice tego "samobiczowania". Koncze temat, bo widze, ze posiadasz jak na moj gust troche zbyt wyostrzona (i niestety wybiorcza) pamiec. Milego dnia jeszcze :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
crzyjk

Nie sportowca, ale Apollo się Jej zdjęciem zabawiał, i nie tak jak Ty robiłeś to ze zdjęciem Tomka Wiktorowskiego!!!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.