Wątek dotyczący artykułu

Lewandowski już wybrał nowy klub?!

Według hiszpańskich mediów Robert Lewandowski jest zdecydowany, by odejść z Borussii i przenieść się do do ekipy wicemistrza Anglii.

przeczytaj cały artykuł

Dominik77777

Przestańcie się już podniecać tym Lewandowskim... Po co on Manu jak oni mają berbatova,welbecka,van persie,rooneya.. Skoro jest taki świetny to dlaczego reprezentacje ma w dupe a wy dalej wypisujecie takie bzdury jak ,,Lewandowskim na Anglie'' Moim zdaniem powinien go ściągnąć na mecz z Urugwajem postawić na młodość a jestem pewny na 100% że Sobiech były lepszy od niego...

PS.Pisze o sportowych faktach nie o waszych komentarzach...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Jak tam pojdzie posiedzi na lawie to out z kadry na cale szczescie, ja od zawsze mowie co nam z tego, ze Qlawy tam wladuje kilka bramek u Niemocw, co My z tego mamy??? NIC, ale nie kazdy to rozumie, heh. Kadre olewa cieplym moczem. Koniec, trzeba stawiac na zawodnikow glodnych gry np. dac Teodorczyka, bedzie sie staral i gryzl trawe, lub na innych. Jak patrze na wywiady po meczu z Qlym to mam wrazenie ze mu to wszystko zwisa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.