Wątek dotyczący artykułu

Liderzy pozostaną w Starcie Gniezno?

Beniaminek Enea Ekstraligi prowadzi rozmowy dotyczące składu na przyszły sezon. Wciąż jednak nie wiadomo jacy zawodnicy przywdzieją plastron Lechmy Startu Gniezno.

przeczytaj cały artykuł

monster

Źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi jedynie o to, że w wielu wypowiedziach pojawiało się nazwisko Hampela, którego biorą do składu Startu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet ZG

Hampel już jest w Falubazie i to jest na 90% pewne!!!
Nie sugeruje się przy tym Przeglądem Sportowym i Faktem, sam zastanawiam się co się stanie w tej sytuacji z Loktajewem ale jedno moge ci przysiąść i bądź tego pewny jak własnej śmierci że Hampel będzie jeździł w Zielonej Górze...
Możesz mi nie wierzyć ale wkrótce się o tym przekonasz...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Właśnie to jest wg mnie błąd i coś, czego nie lubię u władz klubu zielonogórskiego. Łoktajew powinien być priorytetem, ale zamiast budowania składu na lata wolą mieć od razu mistrza. Nie postawienie na Saszę to wielki błąd.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.