Wątek dotyczący artykułu

Dick Kooy w Maceracie

Holenderski przyjmujący Dick Kooy został wypożyczony przez zespół mistrza Włoch do końca sezonu. Siatkarz ma zastąpić kontuzjowanych Savaniego i Kovara.

przeczytaj cały artykuł

Eroll

Również zawsze uwielbiałem ten klub, ale teraz to się zmieniło, praktycznie gra tam sama kadra Italii. Nie lubię takich zespołów, nie lubię narodowych dream teamów. To trochę jak Skra z poprzednich lat. Liczę, że nie wyjdzie im w tym roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cecco

Szczerze mówiac tez wolalem ich w tej bardziej "kameralnej" formie kiedy nie byla to druzyna samych gwiazd. jednak pozostal mi ogromny sentyment. Zespoly w sumie buduje sie po to zeby stworzyc wlasnie cos takiego jak dreamteam. czyz nie ? :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eroll

Zgadza się, ja nie dziwię się wcale włodarzom klubu. Po prostu, skupianie w klubie większości reprezentantów własnego kraju jakoś nigdy mnie nie kręciło (Travica, Savani, Zaytsev, Kovar, Parodi). Na szczęście zwykle takie klubowe reprezentacje okazują się olbrzymim niewypałem i liczę po cichu, że Lube nic w tym sezonie nie wygra.

| Odpowiedz
blokuj
Haligówka

Zespół buduje się po to, żeby walczył i wygrywał. Dream Team to lekkie przereklamowanie (vide. Zenit, Trento), jednak osobiście nie uważam że Lube ma Dream Team, oczywiście jest tam wielu klasowych graczy ale nie przesadzajmy, że są to same największe gwiazdy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.