Wątek dotyczący artykułu

Składy drużyn - Enea Ekstraliga 2013

Kluby Speedway Ekstraligi kompletują składy na przyszły sezon. Aby ułatwić kibicom śledzenie transferowych doniesień prezentujemy składy ekstraligowych drużyn na sezon 2013.

przeczytaj cały artykuł

trawa

troche mi sie nudzilo przy niedzieli wiec zabawilem sie w jasnowidza. Moim zdaniem tak beda wygladac sklady na sezon 2013.
Tarnów
Janowski
A.Laguta
Vaculik
Madsen
Klolodziej
Mazur
Lesiak
--------------------
Gorzów
Iversen
Hlib/Jankowski
Lindgren
Gapinski
Nermark
Zmarzlik
Cyran
--------------------
Toruń
Holder
Przedpełski
Gollob
Miedziński
Sullivan
E.Pulczyński
Pieszczek
--------------------
Zielona Góra
Jonsson
Jabłoński
Hampel
Davidsson
Protasiewicz
Dudek
Gomólski
--------------------
Unia Leszno
Kasprzak
M.B.Jensen
Batchelor
Balinski
Prz.Pawlicki
Pi.Pawlicki
Musielak
--------------------
Bydgoszcz
Sajfudinow
Jużwik
J.M.Jensen
Kościecha
Buczkowski
Wożniak
Curyło
-------------------
Rzeszów
Crump
Mroczka
Zagar
Okoniewski
Walasek
Sówka
Bassera
-------------------
Czestochowa
G.Laguta
Szombierski
Bierre
Holta
N.Pedersen
Czaja
Łegowik
-------------------
Wrocław
Ułamek
Świderski
Woffinden
Liung
Jedrzejak
Malitowski
Dolny
-------------------
Gniezno
Linbeack
Zengota
B.Pedersen
Miśkowiak
Hancock
M.Fajfer
O.Fajfer
Jeszcze zostaja Ward i Łoktajew ci dwaj zawodnicy mogliby z powodzeniem scigac sie w E-lidze ale moim zdaniem torun i zielona wysla ich na zesłanie do I ligi. czekam na wasza opinie co sadzicie o moich skladach? tylko prosiłbym bez napinki to nie jest zadne info pewne na 100% prosto z klubu tylko moje skromne zdanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Matejos

Bydgoszczy nie będzie stać na MJJ moim zdaniem. Ale sporo mówi się, że nasi wypożyczą do nich Darcyego. Więc on by zajął miejsce MJJ. Natomiast co wtedy z MJJ? Kiedyś Leszno się o niego też upominało, ale nie wiem jak to tam z finansami wyjdzie. A tak to w sumie prawdopodobne nawet zestawienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
trawa

powiem ci szczerze wstawiłem M.J.Jensena do bydgoszczy bo pasowal mi z ksm a nie pasowal mi nigdzie indziej teoretycznie mógłby przyjsc do leszna wtedy sklad byłby taki:
Kasprzak
Adamczewski
M.J.Jensen
Balinski
Prz.Pawlicki
Pi.Pawlicki
Musielak
ale moim zdaniem nie bedzie pieniedzy na Jensena i Kasprzaka bedziemy musieli zdecydowac sie na jednego z nich a szkoda bo jestem kibicem uni i chetnie widziałbym w drużynie samych wychowankow plus M.J.Jensena. Co do Warda w bydgoszczy to jesli wstawic go do składu który podałem za MJJ to nie zmieszcza sie w 40 z KSM wiec raczej watpie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Matejos

Huh, to ciekawie. W sumie trzeba jeszcze pare dni poczekać. Dzisiaj widziałem jakąś informację, że nie jest jeszcze przesądzone odejśćie kogoś z dwójki Ward - Miedziński z Torunia, bo... może odejdzie Sullivan?!?! Aczkolwiek uważam, że tylko w przypadku zakończenia kariery, ale kto wie co się stanie...za pare dni wszystko powinno być jasne :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.