Wątek dotyczący artykułu

Jepsen Jensen: Nie mogę doczekać się jazdy z Holtą

Indywidualny Mistrz Świata Juniorów od nowego sezonu będzie zdobywać punkty dla Włókniarza Częstochowa. Michael Jepsen Jensen wierzy, że w roku 2013 będzie czynił kolejne postępy.

przeczytaj cały artykuł

Damin-Stal KS

No to niezły Dream team w Czewie zbudują, już widać Czewa złoto sobie zawiesza na szyjach. Zresztą jak co roku. Pożyjemy, zobaczymy.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|20)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
raTek

a wy sobie nie zawieszacie? co rok byliscie zloci ale zycie wam pokazalo gdzie powinniscie byc. mam nadzieje ze juz w tym roku bedziecie sie gnoic komentami z lublinem, lodzia i gniezem, bo ich miesjce takze tam jest ;]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarSpeed

Medale na szyjach to chyba w Gorzowie. Co mnie obchodzi medal, ja chce dobrego ścigania i emocji, a nie start i gęsiego po plastelinie. Cieszę się bo same walczaki, do tego tor przez Andzie zrobiony i będzie co oglądać, emocje gwarantowane. To 1 kwietnia z Myszami stadion pełny:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.