Wątek dotyczący artykułu

Kacper Gomólski zapomniał o negocjacjach ze Stelmet Falubazem?

- Dotarły do mnie informacje, że mam startować w Falubazie - mówił w zeszłym tygodniu w rozmowie z naszym portalem Kacper Gomólski. 19-letni żużlowiec był mocno zdziwiony tymi doniesieniami.

przeczytaj cały artykuł

raTek

nie dosc ze cienki to jeszcze chcialby zarabiac najwiecej. widac ze tarnow namieszal mu w bance. jeszcze wypial sie na gniezno... udowodnic w tarnowie on moze tylko to ze jest cienki :) a kasa zapewne juz nie ta co rok temu gdy tarnow kupowal zloto :) kacperek, za rok z twoimi umiejentosciami i zasadami konczysz w 1/2 lidze :D tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wuja

Nie widzę w tekście ile chciałby zarabiać. Tego właśnie autor nie napisał, a mógł. Ale nie pasowałby do artykułu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wuja

Poza tym dlaczego ma skończyć w II lidze za rok? Nadal będzie juniorem, więc ofert będzie jeszcze więcej, bo młodych zaczyna brakować hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
raTek

a dobry jest twoim zdaniem? nie widzisz lepszych? wiadomo, ze najgorszy nie jest i az tak slaby zeby siegnac dna. czasem slowa w zdaniu maja odmienne znaczenia niz tylko jedno precyzyjne okreslenie. dla mnie facet nie reprezentuje nic nadto wiec mnie nie interesuje. falubaz moze go chcial do rywalizacji w skladzie. swiadczy o tym fakt, ze zaproponowali mu polowe tego co chcial :) a tarnow... coz... w tym roku sciagnal duzo fajnych ludzi i zrobil zloto, jakim kosztem wszyscy wiemy. z drugiej strony az strach pomyslec co byloby gdyby do finalu nie dotarl - jeszcze wieksze dlugi. jednak nie o tym teraz... dla mnie kacper mial kontrakt zycia teraz w tarnowie i pokazal jak slaby jest w porownaniu z innymi juniorami z innych zespolow (specjalnie nie rownam go do janowskiego). skoro falubazy chcialy goscia ale wycenili go w polowie jak on sam siebei to znaczy ze to przerost formy nad trescia albo kacper ma w bance nie halllooo :) dla mnie to drugie a poza tym jest slabyyyy :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
wuja

Tak, jasne. Nie tłumacz klubu. Chcieli go jako parowego dla Duzersa i tyle. A ofertę dali jak Rogowskiemu. Sposób w jaki odwołał spotkanie, o ile to prawda (!!!) woła o pomstę do nieba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
raTek

no widzisz wuja. porozumielismy sie. mozna jeszcze tutaj jednak z kims pogadac, raz dac pstryczka, raz zazartowac a raz ostro pojechac. ale jak widac mozna sie dogadac i zrozumiec. !! jesli chodzi o kacpra to wybacz ale nie chce mi sie strzepic jezyka na niego (raczej paznokci od klawiatury :) ) tak czy tak jada z nim inni juniorzy z gorszych klubow a on sie ceni jak duzers, pieszczek czy pawlicki ale on jeszcze musi popracowac nas soba, forma i motorami. poki co jest cienki a falubaz mu pokazal jak go ceni :) druga sprwa... olal gniezno, falubazom pokazal jak sie gada z zuzlowcami (a raczej jak sie nie gada) i jesli powtorzy ubiegly sezon to nic poza 1 liga dla niego nie widze :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
x

Prawdą jest to, że złożyli propozycje, ale żadnych spotkań nie było ...

O ile prawdę mi mówił :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kibic UT

przestań z tym kupowaniem Unia Tarnów zdobyła złoto czy ci się to podoba czy nie takie są fakty a kupić to można klatkę w ZOO

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Kibic UT

ale my kibice Unii Tarnów nie bo jednak trzeba było to złoto wywalczyć szkoda że tak twierdzisz myślę że złość przez ciebie przemawia nic więcej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.