Dyskusja

Eugene_64

przejdź na stronę użytkownika

Pottermaniack

Dzięki za plusy, pewnie nie jesteś na bieżąco z dyskusjami więc wyjaśniam, że zostałem posądzony o spiskowanie z tobą w celu skłócenia innych użytkowników i że wypełniam twój scenariusz. ;) No ale szkoda te bajki i późniejsze prowokacje dalej komentować, cieszę się, że wciąż tu piszesz, bo jak zauważyłeś Jankus przestał, szkoda i mam nadzieję, że jeszcze się tutaj pojawi. Ale ostatnio wislok wrócił i opcja powrotów wydaje mi się bardziej atrakcyjna, więc mam nadzieję, że też na nowo zaczniesz pisać. Narzuciłeś sobie karę, trochę za surową, ale w niej wytrwałeś i powinieneś przestać dalej sam siebie biczować, myślę, że inni nie będą mieć nic przeciwko temu. Jeśli dalej masz ochotę, to powinieneś wrócić do komentowania, mam nadzieję, że Jankus i może pmyffa również dojdą do takiego wniosku i ponownie pojawią się na Sportowych Faktach. Czekam na swoim biegowym blogu, bo Justyna za kilka dni zacznie podbijać Kanadę. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eugene_64

Nie masz za co dziękować. Doskonale rozumiem Twoje problemy. Są one zaskakująco podobne do tych z którymi zetknąłem się kilka miesięcy temu, gdy mój blog zaczął się rozwijać.
Nie rozumiem o jakim moim scenariuszu wspomniałeś i nie mam pojęcia o jaki spisek chodzi.
Kilka tygodni temu powróciłem do pracy naukowo-badawczej i zacząłem jak dziecko cieszyć się powrotem do realnego świata.
Okazjonalne zaglądając na forum SF zauważyłem ze osoby które uważałem za "wirtualnych przyjaciół" nadal nie przywróciły mnie do listy obserwowanych i niezbyt pochlebnie o mnie się wypowiadają.
W związku z tym uważam, że mój powrót do komentowania byłby niepotrzebny. Drażniłbym tylko swoją obecnością T-W-A.
:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crzyjk

Kolejny raz bzdury piszesz! Nie pisałem że spiskujesz z E_64, tylko że mnie posądzając o minusowa'nie próbujesz skompromitować i skłócić z innymi użytkownikami forum. Tak samo jak robił to wcześniej psycholog kaman . A uważam, że pisałeś o mnie, bo wcześniej posądziłeś mnie z Claidh'em o "branie Ciebie na cel", bo tylko Ciebie obserwuję i chcieliście wszystkim zasugerować, że jestem tym "minusującym ninją". Są to obrzydliwe manipulacje, które uprawiasz.

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Kilka dni temu Claidh napisał, że jestem u ciebie na celowniku, okazało się, że masz mnie jako jedynego w obserwowanych. Uznał to za żart, podobnie jak ja i podchwyciłem konwencję żartu. Miałeś trzydzieści kilka osób w obserwowanych, a usunięcie wszystkich trwa dość długo, zresztą jakby chodziło o czyszczenie obserwowanych, to po co byś usuwał prawie wszystkich. Potem znowu pojawiła się informacja, że jestem u ciebie w obserwowanych, a nad nią komentarz o tym, że Kasia Nowak się pod ciebie podszywa. Nietrudno było dojść do wniosku, że próbujesz mnie oskarżyć o podszywanie się, kiedy nie miałem z tym nic wspólnego, wtedy mnie nie było na stronie i z tym użytkownikiem nie rozmawiałem, a o wszystkim dowiedziałem się z waszych komentarzy. Powiązałem to z faktem, że od jakiegoś czasu moje blogi są notorycznie minusowane i zapytałem, co te aluzje znaczą i o co ci chodzi i czy minusy to twoja sprawka. Chciałem tylko odpowiedzi, po niej nie podtrzymywałbym dłużej tego tematu. Ale zamiast odpowiedzi zacząłeś mnie obrażać, na co odpowiedziałem. Wcześniej napisałeś, że wykonuję jakiś scenariusz i ktoś napisał, że chodzi o "obecnego zakapturzonego", czyli jak rozumiem Eugene'a, te bzdury też się spotkały z odpowiednią reakcją. Kiedy chciałem zakończyć temat, to nadal obrażałeś mnie w komentarzach, a na prośbę o odczepienie się odpisałeś, że rad od lekarza nie przyjmujesz, miał się ten komentarz pojawić na twoim blogu, ale zamiast tego wciąż się pojawiają cytaty z moich komentarzy z podpisem Adam, czemu nie wiem. W jednym z moich wpisów było sześć lajków, teraz jest jeden, a w twoim komentarzu są trzy minusy, więc możliwe jest, że ktoś się bawi naszym kosztem, ja ci na pewno tych minusów nie wstawiłem. Co nie zmienia faktów, że twoje prowokacje w stosunku do mnie były nie na miejscu, co zauważył również Claidh, nie skłócam nikogo i nie wywołuję afer, więc albo się pogodzimy pomimo tych wszystkich zdarzeń, albo obrażeni nie będziemy ze sobą rozmawiać, bo w idiotycznych gierkach, możliwe że z udziałem jakiejś innej osoby nie zamierzam brać udziału.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Pottermaniack

Przepraszam za powtórzenia, ale nie będę ich już poprawiał. Komentarz pisałem w pośpiechu, ale dość jasno wyjaśniłem, o co mi chodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Eugene_64

Narzuciłeś sobie karę, trochę za surową, ale w niej wytrwałeś i powinieneś przestać dalej sam siebie biczować, myślę, że inni nie będą mieć nic przeciwko temu. Jeśli dalej masz ochotę, to powinieneś wrócić do komentowania

Na razie postanowiłem wyjechać na kilka tygodni, aby na łonie natury z dala od cywilizacji przemyśleć pewne sprawy.
Może długie spacery na świeżym powietrzu pozwolą mi znaleźć większy dystans do popełnionych przeze mnie błędów.
Rozważam powrót na forum SF od Nowego Roku pod lekko zmienionym nickiem np. "Eugene".
W ten sposób zacząłbym nowy sezon z "czystą kartą" i wszystkie punkty i medale gromadziłbym "od zera".
Zapewne pozwoliłoby to uniknąć komentarzy, że cały swój dorobek punktowy i medalowy zawdzięczam wyłącznie pomocy "krewnych" tj. @Sylwestra, @Miss_Ramirez i @Jeleny.
Jedynie własną numerację wpisów na blogu rozpocząłbym od 109.
Jak Wam się podoba taki pomysł?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Vivendi

Jestem zwolennikiem kontynuacji, wiec odruchowo bardziej wierzę w odnowę, niż w radykalną zmianę. Czyli wolałabym, żebyś nie zmieniał konta. Ale najważniejsze jest, co Ty odczuwasz i postanowisz. Jednak, zwróć proszę uwagę, że zgodnie z regulaminem SF jedna osoba może mieć dokładnie jedno konto. Czyli, żeby założyć nowe, musiałbyś usnąć aktualne. Możesz w takim wypadku zostawić wszystkie blogi i resztę dorobku, ale nazwą konta będzie "użytkownik usunięty". Zupełnie nie podoba mi się takie rozwiązanie. Moja rada - wróć, jak poczujesz się gotowy (odpoczynek to świetny pomysł) i udowodnij czynami swoją wartość. Zmiana konta nie jest do tego potrzebna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Eugene_64

Jestem zwolennikiem kontynuacji, wiec odruchowo bardziej wierzę w odnowę, niż w radykalną zmianę. Czyli wolałabym, żebyś nie zmieniał konta.

Też jestem zwolennikiem kontynuacji i oczywiście zdaję sobie sprawę z konsekwencji wynikających ze zmiany nicka. Dlatego poprosiłem Was o opinie i rady.
Jeżeli @Sylwester i @Jelena pójdą w ślady @Miss_Ramirez, która anulowała ponad 1000 swoich "lajków" i również zadadzą sobie trud "odlajkowania" moich wpisów to zdecyduję się na kontynuację pod lekko zmienionym nickiem (ale bez zakładania nowego konta). Będę chciał również zwrócić się z prośbą do administratorów portalu SF o usunięcie wszystkich moich punktów i medali za wyjątkiem:
- za ilość komentarzy,
- za ilość wpisów na blogu.
Nie chciałbym, aby ktokolwiek w przyszłości podważał uczciwość osiągnięcia mojego dorobku punktowego i medalowego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
wislok

Jest mozliwe pisanie na dwóch kontach wystarczy miec dwa meile. Wracając myślałem,że będę mógł aktywowac stare konto ,coz to nie bylo mozliwe. Musiałem zalozyc nowe konto.

| Odpowiedz
blokuj
Vivendi

Drogi Wisłoku, W części III regulaminu SF w punkcie 8 jest zapis

8. Użytkownik może mieć tylko jedno konto.

Przy takim zapisie, uważam że jedna osoba może mieć jedno konto na SF niezależnie od ilości adresów. To właśnie miałam na myśli w moim poście.
Życzę Tobie i Wam wszystkim miłego dnia i zmykam.

| Odpowiedz
blokuj
wislok

no i znowu ten Wisłok przez Ł:) Droga Vivendi przczytałem regulamin i g znam. Piszę o tym jak wygląda praktyka. Niestety internet to jest ole do wielu oszustw , manipulacji, Co jak co,ale Ka też pewną rację miała,to samo te głosowania w sondach internetowych czy w tym teraz plebiscycie.

| Odpowiedz
blokuj
Vivendi

Drogi Wisloku, przepraszam za "ł".
Chyba podchodzę zbyt idealistycznie do zagadnień praworządności, prawdy i etyki, ale wcale tego nie żałuję.
Pozdrawiam Ciebie, Gospodarza tablicy i naszą Brać.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Eugene_64

Dziękuję Ci za odpowiedź i za udzielone mi poparcie. Od dawna cenię Twoje opinie i rady. Byłoby mi bardzo miło gdybym ponownie znalazł się wśród obserwowanych przez Ciebie bywalców forum SF. Byłby to dla mnie sygnał do zrzucenia pokutnego stroju. Oczywiście uszanuję Twoja decyzję niezależnie od tego czy wyjdzie ona na przeciw moim oczekiwaniom.

| Odpowiedz
blokuj
-f-iolka

Jestem za - podoba mi się i będę trzymała kciuki. I tak pisałam zawsze Eugene. Blogi są świetne a to odcięcie się od "hurtowych" plusów i minusów jest jak najbardziej słuszne. To i tak będziesz Ty i to jest ważne .A silnym człowiekiem jest ten który przezwycięża problemy - sam lub z pomocą . Podlec to ten kto wyczuwając czyjąś słabość lub wrażliwość prowokuje, eskaluje i doprowadza do kryzysu - kiepskie wykorzystanie rozumu . Powodzenia i sukcesów - może zrzuć ten pokutny strój i wprowadź jakiś "przejściowy" awatar.:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Eugene_64

Powodzenia i sukcesów - może zrzuć ten pokutny strój i wprowadź jakiś "przejściowy" awatar.:)

Chciałem nosić go do świąt Bożego Narodzenia, ale skoro moje winy wcześniej zostały mi odpuszczone to z radością to uczyniłem już dzisiaj. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Eugene_64

zrzucenie tego na pokaz trzymanego "stroju cierpiętnika"

Ten strój cierpiętnika nie był tylko na pokaz. Był on wyrazem moich uczuć. Bardzo miałem (i chociaż "czas leczy rany" to w pewnym stopniu mam nadal) sobie za złe popełnione przez siebie błędy.
Skoro @Fan i Ty przywróciliście mnie do obserwowanych zdecydowałem się na zakończenie pokuty.
Jest jeszcze jeden uczestnik tego forum którego bardzo cenię i szanuje, a którego w swoim czasie bardzo zawiodłem. Oczywiście to @TomaszJ. Bardzo by mi zależało, aby i On dał mi drugą szansę. Niemniej jednak zaakceptuję każdą jego decyzję w tej sprawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Pottermaniack

Zgadzam się z Vivendi, szkoda twoich komentarzy, blogów, jest tego całkiem dużo, ale podoba mi się twój dystans do medali i plusów, więc chyba nie ma znaczenia, co postanowisz. Zmień szybko avatar. ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.