Dyskusja

Eugene_64

przejdź na stronę użytkownika

Alk

Sporo będzie zależeć od tego czy owego dystansu nabierzesz do całości swojej - ogromnej - pracy na forum a nie tylko błędów. Perspektywa jest istotna również przy spojrzeniu na własne sukcesy. Z drugiej strony nie czytaj moich słów jako próbę zniechęcenia. Nie można przecież tracić radości z pisania tutaj. O to chodzi - by cieszyły Nas nasze "obecności".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eugene_64

Dzięki za odpowiedź. Jednak mam wątpliwość czy dobrze ją zrozumiałem. Gotowość do rezygnacji z całego dotychczasowego dorobku i rozpoczęcia aktywności na forum od zera chyba świadczy o moim dystansie do tych "sukcesów"?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

Witaj Euge. Odpowiadając - skoro właśnie tak do tego podchodzisz to okej. Ja odbieram to jako sygnał dla reszty użytkowników. Osobiście chciałbym Ci "oddać" trochę własnego dystansu, gdyż koniec końców - liczy się to jak Ty na to wszystko patrzysz.

| Odpowiedz
blokuj
wislok

tak jak pisałem do Vivendi,ja swojego dorobku intelektualnego się nie wstydzę i uważam, że także nie masz do tego powodów . Natomast z chęcią bym czytał twoje oceny meczów tenisowych,masz duże doświadczenie,a natomiast twoja dzialalność była/jest taka encyklopedyczna. To nie jest żadna krytyka, tylko mówię ,że chętnie bym poznał twoje opinie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.