Wątek dotyczący artykułu

Ibrahimović najlepszy w karierze i z nowym przydomkiem. "Nazwaliśmy go..." (wideo)

Zlatan Ibrahimović w 2012 roku strzelił już dla Milanu, PSG oraz Szwecji 49 goli! We wtorkowym spotkaniu z Valenciennes rosły napastnik kolejny raz błysnął formą.

przeczytaj cały artykuł

Bodiczek

Dodałbym do tego, że Atletico wybija się tylko w obecnym sezonie ;) I zobaczymy jak długo, bo coś mi się wydaje, że spadnięcie z drugiego miejsca to tylko kwestia czasu. Real zostanie wiceliderem i wszystko wróci do starego porządku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kokojamboo

A to ciekawe bo nawet gdy Lyon brał mistrzostwo za mistrzostwem z wielką przewagą to w europejskich bucharach baty dostawał i sen pryskał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kokojamboo

A ty juz sie walnełeś?liga francuska jest slaba na tle nawet niemieckiej nie wspominając angielskiej czy hiszpanskiej.Co twój idol grał w Barcelonie?poczytaj,meczyków pooglądaj,statystyki sprawdz i wtedy sie promuj tylko niech to nie bedą takie tanie teksty jak ten ponizej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
dr hause

kolego jeśli jesteś naprawę takim znawcą za jakiego się masz to powinieneś znać kulisy pobytu ibry w farselonie i nie chodzi mi o mecze , statystyki i inne pierdolety tylko o fakty, kto go nie lubił, kto chciał by odszedł i kto czuł się zagrożony i nie mam na myśli trenera, bo może po prostu był lepszy ...angielskie media uciszył, niemieckie także niejeden klub brałby by go w ciemno z realem na czele-obecnie to najlepszy typowy napastnik na świecie

| Odpowiedz
blokuj
kokojamboo

Ktos kto nazywa najlepszy klub na świecie"farseloną" według mnie nie jest godny by mu odpisywac więc żegnam....ps. i prośba:nie nazywaj mnie swym kolegą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Kmietas

Skończcie się kłócić bo to nie ma sensu. Zarówno jeden jak i drugi ma troche racji. Prawdą jest, że Barcelona na chwile obecną jest najlepszym klubem na świecie ale to, że Ibra to genialny napastnik z umiejętnościami darównującymi nawet CR7 albo Messiemu :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.