Wątek dotyczący artykułu

Bracia Pawliccy i Grzegorz Zengota uzupełnili skład Unii Leszno!

Znamy już skład, jakim Unia Leszno będzie dysponowała w sezonie 2013. We wtorek oficjalnie potwierdzono, że kontrakty z klubem podpisali bracia Pawliccy i Grzegorz Zengota.

przeczytaj cały artykuł

Oxarex

Ej zaczekaj.... przypomnij mi gdzie wcześniej jeździł Iversen? Ah tak Zielona Góra. A Kasprzak skąd? O Leszno. Ah i to Falubaz uważa, że zawodnik może być związany tylko z jednym klubem....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yoyo

Odpowiesz mi na moje pytanie? Skoro nie zazdrościsz Unii Zengiego ani Lindgrena to dlaczego od X dni się tak napinasz że Ci żyłka zaraz pęknie? Masz w tym jakiś cel? Bo nie rozumiem ...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pietia899

A z was to nie? Kasprzak 100% UNIA, Iversen 100% Falubaz Jankowski 100% Unia Falubaz w mixie! i do tego nERMARK 100% częstochowa? i Gapiński 100% nie wiem co...

| Odpowiedz
blokuj
yoyo

Przecież 4 wychowanków ma pewny skład, a może i 5. I Tak samo jechaliśmy w zeszłym sezonie Pavlic-Batchelor czy Bjerre-Lindgren to co to za różnica, jedni i drudzy to obcokrajowcy. A wynik sportowy jednak wyższy prezentuje druga para.

| Odpowiedz
blokuj
aras leszno

a przypomnisz nawet jak byście przegrali oczywiście tylko przez przypadel bo z takim składem to złoto w tym sezonie maCIE JUZ PRZYZNANE W GRUDNIU

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.