Wątek dotyczący artykułu

Biało-czerwone starcie gigantów - zapowiedź meczu Asseco Resovia Rzeszów - Lube Banca Macerata

We wtorek oczy całej siatkarskiej Europy zwrócone będą na Rzeszów. Mistrz Polski zmierzy się z najlepszą drużyną Serie A. Ciężko jest wskazać faworyta spotkania, gdyż obie drużyny mają swoje problemy.

przeczytaj cały artykuł

cecco

ja mam nadzieje ze schops pokaze klase jak w 2008 bodajze kiedy z fenerbace wygral LM. ;) obstawiam 3:2 dla reski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Haligówka

w 2007 :) A tak na poważnie, Resovia, żeby myśleć o zwycieśtwie nie może popełniac głupich błędów, jakie im sie ostatnio często zdarzają. Druga sprawa to ryzyko na zagrywce, bo Lube ma takich wykonawców jak Zaytsev czy Starovic, którzy potrafią kończyć ataki z 3-4 metra... Trzecia sprawa to przyjecie zagrywki, Zaytsev, Travica, Starović, Parodi, środkowi potrafią zrobywac punkty z zagrywki seriami... Obiektywnie, Resovia musi zagrać conajmniej 90% swoich pełnych możliwości, żeby pokusić się o wygranie. ja oceniam to jako bardzo realne zadanie i oczekuje jutro wyrównanego i ciekawego pojedynku. pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.