Wątek dotyczący artykułu

Mecz w Płocku nie odbył się! Walkower dla Piotrkowianina!

Środowe spotkanie Orlen Wisły Płock z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski nie doszło do skutku! Na czas nie zjawiła się ekipa medyczna w związku z czym Piotrkowianin wygrał walkowerem!

przeczytaj cały artykuł


przem19755

zgodnie z zegarem na sali pomoc medyczna weszła w 22 min. po godzinie 18. zgodnie z zaleceniami PZPR winni obsługiwać obiekt od czasu otworzenia kas przed meczem. piotrkowianin skorzystał miał prawo. uważam osobiście, że powinien zagrać, ale miał prawo. ale nauczka dla płocka na LM "sprawdzaj dwa razy" bo nie ma przebaczenia. I TAK BĘDZIECI MISTRZAMI.
pozdro z piotrkowa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
przem19755

ale po co te przepisy, dawnie starczała opieka medyczna w czsie meczu i starczyło. teraz karetka "najlepiej dwie". pamientam mecz w piotrkowie jak facet dostał zawał podbiegli masażyści z obu drużyn i pomoc medyczna, człowieka uratowali. ważny jest efekt. ale związek "unia" coraz więcej obostrzeń i co na to poradzimy. a nawiasem mówiąc, teraz 18.15.36 to nie 36 sekund jak wszyscy mówią. ale ja cały czas stwierdzam od czsu rozpoczęcia sprzedaży w dniu meczu biletów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
insajder

czyli w przypadku wisly od polnocy biorac pod uwage sprzedaz internetowa? :d tu nie chodzi o 30 sekund, pol godziny, czy dobe - chodzi o to, ze w momencie gdy jednorog (umyslnie mala, niech zre gruz dziad) bral walkower wszystko bylo juz gotowe i ten kto przegral to przede wszystkim sport i pilka reczna

zycze ekipie piotrkowianina, zeby im kiedys walnela opona, zepsul sie autokar itp. i zeby przeciwnik na nich... poczekal :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.