Wątek dotyczący artykułu

Polonia będzie miała strategicznego sponsora

Składywęgla.pl mają zostać strategicznym sponsorem żużlowców bydgoskiej Polonii i być w nazwie drużyny. Współpraca między klubem a firmą ma trwać przez co najmniej trzy sezony.

przeczytaj cały artykuł

-night-

zeby nie bylo za wesolo. 400 tys. a wiec:
1. 6 tys hancock za pkt. niech zrobi 10 na mecz macie 60 tys. wiec 7 meczy i hancock dostanie kase. ok
teraz co dalej. koniec kasy sponsora.
pisze to zeby wam uzmyslowic ze 400 tys to kropla w morzu potrzeb. tu potraba 4 mln. wtedy mozna chlac i odpalac grile. ale 400 tys. to nistety nic. sorry za szczerosc. ale pisze co mysle. to moze byc sp[onsor strategniczy dla rawicza, opole czy krosna, ale nie polonii.jeden z wielu sposnsorw ok, ale nie nazwa klubu za 400 tys. uwazam ze to za malo poprotsu zeby pakowac to do nazwy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-night-

mi nic chodzi o to zeby doper... kibicom polonii ird.. ja uwazma ze 400 tys to nie powod zeby pakwoac to do nazwy klubu i to nie jest strategiczny sponor. jak pisalme nizej. a jak ktos da 500 tys to co? albo przyjdzie 3 i da 600 tys i bedziesz mila taka nazwe klubu?
Polskie sklady budowlane-Składywęgla.pl-biedronka-polonia bydgoszcz? bez jaj. za mala kwota na nazwe . oto mi chdozi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
malyKSA

Mas rację kwota powinna być większa tak samo zresztą jak kasa za prawa do transmisji EL do podziału na kluby to drobniaki ale to nie nasza wina że na żużel teraz mało kto chce dawać swoje ciężko zarobione pieniądze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
-night-

ale ja sie ciesze ze pllonia ma jakies sponsora. ale to nie moze byc strategniczy. za malo kasy. tylko o to mi chodzi. jezlei polonia sprzeala nazwe klubu za 400 tys to jest to niestety zadna chwala dla prezesa. takich 5 sponsorow to tak, ale nie 1 i od razu sprzedaac nazwe. dla mnie to slaby wynik. ale wart zaznaczenia w mediach. tylko tyle.

| Odpowiedz
blokuj
Bo75

dodam tylko ze to jest wrecz zerowanie na trudnej sytuacji w klubach, 30 sekund jednorazowej emisji reklamy przed sportem w tv trzeba zaplacic prawie 73 tysiace, nie mowiac o kolejnych na nagranie sensownej reklamy,
wbijajac sie do nazwy klubu ma sie reklame w samym sporcie w panoramie i sportowej niedzieli we wszystkich portalach sportowych i na stadionie przez caly sezon!, skandal!

| Odpowiedz
blokuj
LMP

masz racje od czegos trzeba zaczac malymi kroczkami do przodu. Znalazl sie sponsor ktory moze przyciagnac nastepnych a jestem przekonany ze Deresinski sie tez o to postara

| Odpowiedz
blokuj
-night-

dalej nie rozumiesz tego? fajnei ze macie sponsora. ale jak przyjdfzie 2-3 z kasa 450 tys. to tez beda chcvieli byc w nazwe. a to bedzie komiczne juz.

| Odpowiedz
blokuj
LMP

chyba ty nie rozumiesz strategi . sponsor przyciaga nastepnych. W bydzi nie mieli juz dawno sponsora wiec niech sie ciesza ze ktos chce to wspierac i maja prezesa ktory chce cos robic

| Odpowiedz
blokuj
-night-

jezu ty nie rozumeisz co ja pisze.
mi chdozi oto ze polonia sprzedala nazwe za 400 tys. TYLKO ZA 400 TYS... o tym pisze. a nie neguje samych 400 tys. zrozumiales teraz?

| Odpowiedz
blokuj
LMP

rozumiem co mowisz ale popatrz na to z drugiej strony ze cos sie tam ruszylo. PRAWDOPODOBNIE sklady wegla beda w nazwie

| Odpowiedz
blokuj
-night-

no przeciez o tym pisze caly czas. ja sie ciesze ze dostali 400 tys;.l ale to jest na 7 meczy hancocka ledwo i juz nazwa klubu? no bez jaj. nizej pislame co wtedy gdy sie zgois kazdy i przebije 400 tys?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Darkness

Nic, po prostu nic. Jak masz samochód na sprzedaż i weźmiesz za niego kwotę X, to nic Ci po tym, że za dwa dni przyjdzie ktoś kto da za niego 1,5X, bo już go nie masz.
Dlatego ja twierdzę, że nazwa za tą kwotę poszła w promocji tylko ze względu na decyzję last minute (o ile poszła, bo to wymaga oficjalnego potwierdzenia) i TYLKO na sezon 2013. Czyli deal typu: 1,2 - 1,5 mln za trzy lata total i w bonusie na pierwszy rok nazwa. Co w gruncie rzeczy jest korzystne dla obu stron. Dla Węgla wiadomo, ale także dla klubu, bo to kolejny świetnie widoczny i dobrze odbierany na zewnątrz krok pokazujący, ze idzie nowe. To krok podnoszący atrakcyjność produktu jakim jest Polonia i sygnalizujacy, że warto klubem się zainteresować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Darkness

Witaj, oficjalnie wiem tyle co wszyscy, ze na dwa lata, że FOGO to dobrze zarządzana i dynamicznie rozwijająca się firma (z dynamiką przychodów załapała się do Diamentow Forbesa w ostatnim notowaniu).
Pytanie o co pytasz? ;-)
O kwotę? Finalnej nie znam, pewnie za jakiś czas gdzieś wypłynie;-) Z tego co mogę szacować, powiedzmy w miarę realnie na podstawie jakiś tam przesłanek to myślę, że kwota ok. miliona netto za sezon. +/- 20%
A jeżeli taki jest w istocie to to nie była taka zła decyzja władz klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
rafal

witaj...firmę znam i właściciela też...szokiem dla mnie było to ze w ciągu 10 lat stworzył cos takiego...firma ma siedzibę w Wilkowicach, no bo tam mieszkają rodzice żony właściciela firmy:)... dlatego Unia Leszno jako klub sponsorowany...nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o Adamie Skórnickim, który "zaraził" Tomka Błaszaka żużlem...a interesuje mnie własnie temat finansowy, bo usłyszałem ostatnio bardzo duża kworę za te dwa lata...ja jednak tak jak Ty skłaniam sie ku kwocie miliona za sezon...pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Darkness

Czyli dobrze napisałem, że mamy podobną wiedzę i jak widzę znajomości. FOGO jak wiesz jest zaangażowane także w sponsoring Lubońskiego KS. Był kiedyś temat, który z TB rozważalismy (z jego inicjatywy) by wybudować obiekt i przenieść PSŻ na stadion Lubonskiego właśnie. + Wilkowice to między Bogiem a prawdą praktycznie moja rodzinna miejscowość;-) więc i te relacje rodzinne są mi znane;-) ale dość OT;-)

| Odpowiedz
blokuj
rafal

Luboń koło Poznania bo Tomasz B. jest z tego miasteczka:)o ile dobrze pamietam...a te twoje rodzinne korzenie to Luboń czy Wilkowice...bo jak Wilkowice to tam prawie 10 lat mieszkałem:):)

| Odpowiedz
blokuj
Darkness

Wilkowice;-)
Swoją drogą, żeby nie było tylko nie na temat. Kwota podawana za nazwę (o ile ta będzie) jest na bardzo podobnym poziomie jak w innym klubie Ekstraligowym;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
rafal

a masz może informacje kto zabiegał o sponsoring tej firmy z innych ośrodków...bo jak wiem to jeden klubów EL zabiegał o pieniądze firmy FOGO...

| Odpowiedz
blokuj
-night-

ja to rozumiem, ale co bedzie jak ktos prz6yjdzie z firmy BUJAJ WORY i da 410 tys? tez bedzie w nazwie? BUJAJ WORY POLONIA BYDGOSZCZ? bez jaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Machine Head

Oczywiście ,że narazie zakładamy wiele rzeczy ! Przeciez wpis ...

Co roku klub ma otrzymywać około 300-400 tys. złotych. składywęgla.pl pojawią się prawdopodobnie w nazwie drużyny.

... mówi prawdopodobnie ! A tutaj buduje sie już wpisami pewnośc , że jest to "strzał" poza tarczę ! Wiemy w jakiej trudnej sytuacji Polonia była w okresie od wrzesnia do grudnia! Wielkie brawa dla Panów D i K :)))

| Odpowiedz
blokuj
rafal

super wyliczenie, może należy wreszcie coś a tym zrobić ...ja już tu wielokrotnie pisałem że np. w zeszłym roku aby pokryć starty takiego Hampela musiało przyjść w Lesznie na mecz 7tys ludzi na mecz i zapłacić po 37 zł...czy to nie jest chore...czy my jako kibice i jako główni sponsorzy tego sportu nie powinniśmy mieć wpływ na to się w nim dzieje, jaki regulamin obowiązuje...czy to nie chore że wpływ na regulamin mają zawodnicy, czyli ci co kasują a nie ci co płacą czyli kibice...

| Odpowiedz
blokuj
-night-

wystrczy jedna rzecz zrobic. NIE DAWAC NA PRZYGOTOWANIE DO SEOZNU... gdzie oni maj sprzed z poprzedniego? gdzie? nie maja oszczednosci?> taki miedzinski zarobil 1.700.000 i jeszcze bezczelnie chce na przygotowanie do seoznu. to sa kpiny w bilay dzuien. to samo inni. to zlikwidowac i mesz spokoj.

| Odpowiedz
blokuj
LMP

tu sie zgadzam oni byduja domy z tych pieniedzy na przygotowanie do sezonu. pare lat temu robilem u Dobruckiego to wiem

| Odpowiedz
blokuj
rafal

ale jak to chcesz zrobić bez regulaminu finansowego takiego jak jest od tego roku w Szwecji i jaki miał byc u nas...można dyskutować nad tym co powinno w nim być, ale sam pomysł jego wprowadzenia jest jedynym rozwiązaniem...zdrowy rozsądek i solidarność to takie utopijne hasła którymi karmi nas pan Cegielski i zawodnicy, karmia nas wiedząc że to nigdy nie nastąpi... nigdy nie nastąpi i nie może nastąpić w sytuacji gdy jest rozbieżność interesów...a takowa jest w sporcie gdzie każdy chce przetrwać, a tylko sukces gwarantuje przetrwanie

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.