Wątek dotyczący artykułu

Większość chce 10 zespołów w Ekstralidze - rozmowa z Ireneuszem Maciejem Zmorą

Ireneusz Maciej Zmora sugeruje, że konieczne jest rozpoczęcie dyskusji nad przyszłością ENEA Ekstraligi. Zdaniem prezesa Stali Gorzów nie powinny spadać z niej trzy zespoły. Czy zmiany są możliwe?

przeczytaj cały artykuł

pepsiBKS

już nie bacząc na to kto to mówi - taka jest prawda. sezon najciekawszy od lat, niespodzianki, w miarę wyrównane składy. a od przyszłego sezonu zostaną trzy drużyny, które wykupią wszystkich wartościowych żużlowców, a reszta albo będzie próbowała za wszelką cenę im dorównać, co prędzej czy później zakończy się masowym bankructwem, albo będzie jeździła składem na miarę możliwości, zbierając seryjnie baty. znakomita propozycja dla fanów czarnego sportu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fullkiller

To nie jest pesymistyczna wersja,tylko realne spojrzenie na sprawe.Jestem ciekaw,czy uderzysz sie w piers i przeprosisz wszytkich ktorzy sa za liga 10-cio zespolowa,jak zacznia sie mega zbrojenia i na prawde mecze do jednej bramki.2 moze 3 zespoly wykupia "the stars" a reszta wezmie na przetrwanie.I tak moze 3-4 lata i skonczy sie eldoradao (w bardzo optymistycznej wersji bo moze nastapic to wczesniej).I to ma byc ciekawa liga?I jaka ogladalnosc?Chyba ze zrobia bilety po 5 zl :D,bo kto chce za "gruba kase" ciagle ogladac lomot swojej druzyny.Wiem,zaraz odezwa sie glosy,ze kibic jest z druzyna na dobre i na zle,ale ilu jest takich wiernych kibicow? 10 moze 15% a reszta,rowniez sponsor,oczekuje wygranych,ale nie roznica 30 pkt bo to tez bije po kieszeni.Jestem fanem zuzla prawie 40 lat,ale nie pamietam tak ciekawej ligi (jak na razie),trafienie wszystkich wynikow poprawnie u booka graniczy niemal z cudem,wiec po co zmieniac cos co dobrze funkcjonuje.10 zespolow i KSM uatrakcyjnil rozgrywki,i niech tak zostanie.Nie dajmy sie wciagnac w prywatne wojenki "rozowej koszuli" vel.senator D.Prawdziwych kibicow powinna zjednoczyc chec polepszeni rozgrywek a nie jej powolna smierc.Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dobry-men

Przypomnij sobie co robił wasz prezes po sezonie 2011 gdy było wiadomo ze bedzie jeden z GP w druzynie. Czyz nie chciał zmieniac zasad w czasie gry? Ja wiem że są trzy prawdy Twoja prawda , Moja prawda i gówno prawda Więc nie ma szans na dogadanie się

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
fullkiller

Subiektywny? A znasz znaczenie tego slowa? To twoj ukochany prezesik "zloty bucik" jest obiektywny :D.I pewnie przez swoja obiektywnosc,wepchal sie do koryta.I kto tu mowi o zmianie zasad w trakcie sezonu,nastapi to po sezonie :D.A tak calkiem powaznie,wisi mi w szczegolnoci zielonka,ktora przy uzyciu swojego wszechwiedzacego i najuczciwszego prezesika probuje ustawic wszystko po siebie.Jezeli jestes fanem zuzla,popatrz sobie na BEL.Moze nie jezdza tam jakies mega nazwiska,i sa nieziemskie pieniadze,ale zobacz na walke i atrakcyjnosc zawodow.Szkoda sliny na dalsza dywagacje,bo zarowno ja,jak i ty jestesmy "za krotcy" zeby cokolwiek zmienic na lepsze w tej dyscyplinie sportu.Niestety przez takie dzialania chyli sie ona ku upadkowi.Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.