Dyskusja

vamos

przejdź na stronę użytkownika

vamos

Polecam zajrzeć do kiosku po nowy Wprost z naszym wspólnym idolem i ambasadorem sportu na okładce. Odrażająca poczwara.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan Salvo i Isi

vamos siedź cicho, on tu ma wielu zwolenników. pewnie jeden z nich zaraz napisze, że ustawka i prowokacja i że się nie liczy i skończy się jak na aferze z Polańskim - zamiotą pod dywan.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TenSybil

Uderz w stół.. Przeczytam artykuł, ale w ciemno odpowiem, że jako lowelas mnie ten człowiek zupełnie nie obchodzi, choć traktuję jak innych.. Bo czy Ty @Salvo dałbyś sobie głowę uciąć, że za 40 lat nie będziesz podstarzałym, bogatym lowelasem??? :D :D
Wracając do rzeczy. W teorii literatury, mówiąc o autorze dzieła literackiego, widzi się wyłącznie pewien wyizolowany abstrakcyjny aspekt żywego pisarza: "podmiot czynności twórczych".
Mnie Fibak tylko jako tenisista, propagator tenisa itp.. obchodzi, reszta - nie..
Dodam na marginesie, że przez wiele lat ten aspekt, który jest prawdopodobnie tematem tekstu we Wprost (w radiu wspominali) zdecydowanie mnie odpychał..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.