Wątek dotyczący artykułu

Sebastian Boenisch stracił jedynego konkurenta, będzie regularnie grał w LM?

Michal Kadlec po blisko pięciu latach nieoczekiwanie postanowił odejść z niemieckiej drużyny. Transfer Czecha to dobra wiadomość dla Sebastiana Boenischa.

przeczytaj cały artykuł

Arcadius

powiedz mi za jaki mecz w kadrze można Boenischa docenić ? naprawdę nie mam nic do niego, widzę jego plusy tj. włączanie sie do ofensywy i stałe fragmenty gry, ale w obronie popełnia katastrofalne! błędy... przede wszystkim tak widoczne w naszej reprezentacji, gdzie nikt mu nie pomoże jak ma to miejsce w Bayerze.

A co do Bayeru no to niezależnie jakiego by tego lewego obronce nie mieli, no to jeden w składzie to mało. Zwłaszcza jeśli myśli się o czołówce Bundesligi i graniu w LM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ed12

A jaka jest asekuracja w kadrze? Czy taki Rybus wracał się do pomocy Boenischowi z Ukrainą, czy Łukasik tam łatał dziury? Pewnie eksperci jak głupi i głupszy z polsatu przekonali Cie że Boenisch to nieudacznik. Boenisch i Piszczek są wysokiej klasy zawodnikami. Ale całej strony boiska NIE SĄ w stanie sami ogarnąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arcadius

Oczywiście że nie. I ja swój rozum mam i mnie nikt z Polsatu o niczym nie musi przekonywać. Oglądałem ten mecz, widziałem powtórki. No i niestety Boenisch tempo wracania do defensywy miał żenujące, błędy w kryciu popełniał straszne. To, że środek także był katastrofą, że Wawrzyniak często w defensywie nie spisuje się lepiej i wreszcie to, że nie ma asekuracji w naszym zespole to już kompletnie inna sprawa. Zresztą skoro wspominasz o Piszczku , no to on przeciez nie zagrał jakiegoś dobrego meczu w kadrze jak dotąd... ale ogólnie Boenischowi do Piszczka trochę brakuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jerrypl

Niedoceniany? Chyba przeceniany, po tym co wyczyniał na Euro, w meczu z Ukrainą to ja bym mu na dłuższy okres podziękował. Już wolę Wawrzyniaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.