Wątek dotyczący artykułu

Piłkarze FC Barcelony obejrzą mecz Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk?

Nie lada niespodziankę dla swoich fanów szykują działacze Renault Zdunek Wybrzeża, którzy na pojedynek z Ostrovią zaprosili piłkarzy FC Barcelony, którzy przyjadą zagrać mecz na PGE Arenie Gdańsk.

przeczytaj cały artykuł

el_gonsiore

no tak, ale wyjątki potwirdzaja regułe. A w Speedwayu, po złamaniach uczestnicza w nie mniej obciążającym sporcie. Nie widzialem nigdy kogos, kto by grał ze złamaną nogą albo, nie wiem, kostką czy nawet palcem u stopy. Przewaznie się kurują, a w speedwayu nadgarstek złamany, obojczyk, ręka nawet ostatnio, i co....oczywiscie nie popieram uczestnictwa w jakimkolwiek sporcie z kontuzją(obojetnie jaka) no ale mowimy tu o twardzielach. W speedwayu to wszyscy maja jaja :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wanciak

Wy tak na poważnie? Wyobrażasz sobie bieganie ze złamaną ręką/nadgarstkiem/nogą itp ?? złam sobie i idź pobiegaj ! a potem złam sobie i idź pojeździć na motorze, albo samochodem.. Zobaczymy kiedy będzie Cie bolało. Co za ludzie..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

Ohoho dźwięk żalu i zazdrości się odezwał? Ronaldo i całkiem sporo piłkarzy w Anglii też symuluje aż miło ale przecież to Barca ta zła.
Pomysł wg mnie fajny, ciekawe czy zostaną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|4)
blokuj
LexoN

Czy ja wiem? Upadki teatralne są, ale ostatnio nie tak dużo jak jeszcze kilka lat temu. A prawdziwy teatr widziałem tylko DWA razy. Busquets z Interem i Alba w tym sezonie. Reszta do zapomnienia, tak jak mówiłem nie przewyższająca wyczynów Cristiano, Di Marii czy takiego Luiza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
arda18

Widać, że Realu mało oglądasz bo Cristiano symulującego w tym sezonie to nie znajdziesz choćbyś wszystkie mecze oglądnął:)
Z resztą się zgodzę wyłączając mecz Barca - RM gdzie gracze FCB ciągle umierają na boisku po każdym starciu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.