Wątek dotyczący artykułu

Poniedziałek w La Liga: Od 2000 roku Real wydał na napastników prawie 300 mln

Królewscy w ostatnich trzynastu latach sprowadzili aż dwunastu napastników. Część z nich spełniło pokładane w nich oczekiwania, część jednak zawiodła na całej linii.

przeczytaj cały artykuł

LexoN

Jakoś nie jestem do niego przekonany. Kwota mnie odstrasza (Inter ponoć chciał za niego 30 mln). U nas kasa potrzebna na obrońcę przede wszystkim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zielin

Handanović również mnie nie przekonuje. Na pewno są lepsi. Ter Stegen jest młody, da się go czegoś jeszcze nauczyć. Ale obrońca to konieczna konieczność jak mawia pewien klasyk :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
joker

Dla mnie śmieszne są te informacje o bramkarzach. Wiadomo, że Valdes i Pinto będą bronić cały sezon, więc po co te spekulacje? W ciągu roku wszystko się może zmienić, łącznie ze spadkiem ceny za Handanovicia do 7 mln... Klub tak naprawdę skupia się tylko na defensorach, a z tego co czytałem Tito chce za wszelką cenę Silvę. Tego się boję, bo już rok temu chciał, a wyszedł mu Song. Kolejny sezon z takim "obrońcą" tytułu już nie przyniesie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
LexoN

Mnie też to dziwi. Valdes zapowiedział, że zostaje. To chyba zamyka sprawę. Choć pomysł z MAtSem dobry. Zaklepać go teraz a za rok wchodzi do zespołu.
Co do obrońcy... to naprawdę mam duże obawy. Silva jest nie do wyjęcia. Cud sprawi, że do nas przejdzie. Jak dalej będą tak na niego czekać to powitamy jakiegoś bocznego obrońcę - stopera albo młokosa... Tak jak napisałeś - trofeów wtedy nie będzie. Puyol nie wytrzyma trudów sezonu, Mascherano uwielbiam, ale potrzeba też centymetrów w obronie obok wiecznie zaspanego Pique. Mam nadzieję, że nie oleją totalnie Bartry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.