Wątek dotyczący artykułu

Piątek w La Liga: Wakacyjny rozkład jazdy Realu, pomocnik priorytetem trenera

Już na początku sierpnia Królewscy mogą spotkać się z... Chelsea Londyn dowodzoną przez Jose Mourinho! Czy do tego czasu będą mieć nowego środkowego pomocnika?

przeczytaj cały artykuł

LexoN

Ciekawa ta potencjalna lista wzmocnień pomocy Realu. Teraz pytanie kogo przekona osoba Carlo Ancelottiego. Mam tylko nadzieję, że Illaramendi zostanie w RSSS. Młody, perspektywiczny zawodnik, szkoda żeby osłabiał Basków.
Atletico to niech się zabierze porządnie za poszukiwania napastnika, bo się mogą z ręką w nocniku obudzić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
joker

Ja się zastanawiam po co Realowi środkowy pomocnik? Mają tylu piłkarzy na tę pozycję, do tego Pepe nawet potrafi się tam odnaleźć, po co więcej? Ten Caseminero dobry, nie musi ciągle na ławce siedzieć.

Co do Atletico - od początku wiedziałem, że następcy Falcao to oni nie znajdą. Dostali za niego bodajże 40staka i większość wydadzą na jakiegoś średniaka typu Negredo.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

Zgodzę sie co do Casemiro - chłopak spokojnie odnajdzie się w starciach z ligową szarzyzną, a ogranie tylko zaprocentuje. Ciekawe kogo na ławkę chce odesłać Carlo - Khedirę czy Alonso, bo nie ulega wątpliwości, że pomocnika na ławkę to oni nie kupują. Zresztą nie wiadomo jaką formacją będzie grał.

| Odpowiedz
blokuj
joker

Myślę, że Alonso powoli będzie szykowany do odejścia. Nie gra już w reprezentacji, kontrakt ma bodajże do 2014 i nie śpieszno mu z jego przedłużeniem, a do tego Perez niezbyt lubi starszych piłkarzy u siebie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.