Wątek dotyczący artykułu

Zmiany obsady sędziowskiej meczów w Ostrowie i Krakowie

W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o zmianie obsady sędziowskiej spotkań w Ostrowie Wielkopolskim i Krakowie.

przeczytaj cały artykuł

Remus

Ostrów chce ugrać 3 punkty przy zielonym stoliku a nie w sportowej rywalizacji. Oni nigdy nie oduczą się kombinatorstwa. Żenada!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karol3414

Dobrze, że Lublin wie co to sportowa rywalizacja. Zapłacić zawodnikowi za to, że się położy gdy będzie 1:5 to potraficie, ale nikt nie wziął pod uwagę że regulamin przewiduje dużo surowsze kary i się przejechaliście, a zwłaszcza Kurdiaszow, ale to nie pierwszy jego numer, raz mu się udało myślał że drugi raz też przejdzie. Daję głowę, że jakby sytuacja była odwrotna to byście płakali żeby wynik meczu zrewidować. Każdy z Was, gdyby takie qr..wo spotkało jego drużynę miałby pretensje.
Wiecie, patrząc na Wasze lamenty myślę że powinni Kuriaszowowi cofnąć tą karę. A co. Zaakceptujmy takie numery, może nawet niech wpiszą to do podręcznika trenera, takie manewry taktyczne. Tylko teraz stracił na tym Ostrów, a kiedyś możecie stracić Wy.
Przyjmijcie więc do wiadomości, że ta kara jest dobra dla pozostałych drużyn bo nam w Ostrowie nic nie daje, ale Wam daje nadzieję, że nikt takiego numeru przeciw Wam nie zrobi. A nam i tak punktów nikt nie zwróci, żeby nie fakt że od tego zależy pozostanie w I lidze to bym był za tym, żeby Wam ten mecz walkowerem oddać, cobyście stresu nie mieli że ktoś Was oszuka tak jak Wy oszukaliście nas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Remus

Ale przypomnij sobie jak to Adrian Gomólski kładł się u nas na torze przy stanie biegu 5-1 dla nas, przypomnij sobie jak to Sówka u Was na torze leżał gdy nasi jechali na 5-1 - były jakieś kary? Ktoś robił szum z naszej strony do Was? Ktoś robił szum z weryfikacją wyniku? Nikt bo tylko Ostrów tak potrafi lamentować i robić naciski na GKSŻ w swojej sprawie. U Nas nawet nikt nie robił problemu jak w meczu z Gdańskiem położył się Pieszczek przy 5-1 dla nas w 14 biegu. Ale co tam - Ostrów to nie miasto to stan umysłu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Tomash

Ale nie ma co nawet dyskutować. Dla niego Kudriaszow jest wynalazcą faulu taktycznego. To co było wcześniej nie może być faulem taktycznym, bo taki faul Kudriaszow wynalazł dopiero w tym roku:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Ihuarraquax

Co do sytuacji z Gomólskim to bieg powinien być przerwany odrazu po stracie gdyż taśma startowa zahaczyła o kask Adriana. A co do Sówki to nie był to celowy upadek. Po prostu z sytuacji jaka wniknęła podczas walki Łukasz chyba troszeczkę się przestraszył i wolał się asekurować i położył motocykl ale nie było tak że jechał pół prostej za resztą i kładzie motocykl. Więc już nie róbcie z Ostrowa takich kombinatorów bo może i mamy swoje za uszami (taa na pewno my jedyni) ale to nie znaczy że każda sytuacja to od razu brak walki fair play ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Loljan

Żenujący Karolu, zamówiliście sobie komisarza który pracował dla Was na prywatnej fuszce, zmieniacie sędziów jak Wam nie pasują, awans dostajecie przy stoliczku, próbujecie korupcji i TY masz czelnosć pisać o sportowej rywalizacji???? O Gomólskim nie wspomnę bo kolega Remus to Ci wytknął. Przypomnę tylko że kara Gomóły wynosiła 0 spotkań za położenie motocykla. Dostał bana na jedno spotkanie (!) za zaatakowanie osoby funkcyjnej. Życzę Ci byś w niedzielę oglądał podobne sceny jak ja w Ostrowie w 11.09.2011 roku - pijany kibic wali w ryja swojego zawodnika a potem horda wściekłych "kiboli" dewastuje park maszyn (wyłamują bramę). Tak, Tak, wiem Ciebie tam nie było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
karol3414

Tak pamiętam jak rozmawialiśmy o tej sytuacji pod parkingiem, właśnie z Tobą. Odniosłem wtedy wrażenie, że jesteś normalnym kibicem a nie z tej bandy napinaczy. Jednak się myliłem.
Żenujące jest Loljan to, że nikt z Was nie próbuje negować że Kurdiaszow położył się specjalnie, boli Was tylko że kara jest wysoka. To dobrze, bo poprzednia była za niska i łatwo się z nią pogodziliście, ta jest bolesna i to dobrze, ale nie dlatego że oczekuję zemsty na zawodniku czy na Lublinie, a dlatego że nie chcę takich sytuacji oglądać w przyszłości.
Co do wspomnianych sytuacji, to dobrze wiesz, że Ostrów zapłacił karę za winę której nie udowodniono, a miejsce w I lidze mamy o ile się nie mylę dlatego, że Poznań nie mógł jechać ze względów finansowych i logistycznych. Oczywiście można było jechać bez jednego zespołu. Co do komisarza, to każdy może sobie zażyczyć i każdy wie jakie tory komisarze szykują więc nie wiem skąd zarzut, że pracował na prywatnej fuszce dla nas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
jaco

gdyby była odwrotna sytuacja to nie byłoby nawet czerwonej kartki. Kudriaszow postąpił źle i należny negować takie zachowanie ale było wiele przypadków takich i bezkarnych wiec powstaje pytanie są równi i równiejsi??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
karol3414

Ale jeszcze nigdy nie miało to aż tak oczywistego wpływu na wynik.
Co do równych i równiejszych, jeśli po zdarzeniu z Kurdiaszowem następny zawodnik, który by tak zrobił zostanie ukarany łagodniej to się z Tobą zgodzę. Na razie nie jest to nic nienormalnego. W życiu również tak jest, że najpierw się stosuje łagodniejsze kary, a gdy sytuacja się nie zmienia kary się zaostrza. Ktoś zawsze musi być pierwszy, jeśli nie teraz Kurdiaszow to kto? Następny? Wtedy też będzie lament, że skoro wcześniej Kurdiaszow nie został tak ukarany to dlaczego teraz ja i tak będzie w kółko. A tak mam nadzieję, że następnego razu już nie będzie, dla dobra żużla, bo Ostrów korzyści z tego nie ma, tylko nagonkę.
Ja wiem, że w przeszłości różnie bywało. Ale to jest inny klub i inni działacze. A kibice? Wszędzie są normalni i napinacze. Pozdrawiam wszystkich normalnych i mam nadzieję, że niedzielny mecz dostarczy tylko sportowych emocji, choć zapewne w poniedziałek jeśli Lublin przegra to i tak powiecie, że coś było nie tak, a to tor za twardy, a to za dziurawy, a to sędzia kogoś wykluczył, a to ktoś kogoś powiezie. Wymówka się znajdzie. Dlatego nie mam zamiaru iść na te zawody, nie mam ochoty słuchać wzajemnego chamskiego wygwizdywania się, nie mam zamiaru obserwować radości z upadków zawodnika drużyny przeciwnej i nie dotyczy to tylko kiboli z Ostrowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.