Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Kafarski: Chcemy walczyć o ekstraklasę

Nowy szkoleniowiec Olimpii Grudziądz wierzy, że jego zespół może włączyć się do walki o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

przeczytaj cały artykuł


Draumr

Blablabla! Narazie to mogą zostać mistrzem powiatu grudziądzkiego. To klub bez kibiców i bez przyszłości - piłkarskiej. Niestety!!! Now wiem, grał w I lidze i zajął 9 miejsce, a PP awansował do 1/4 finału. I co z tego? Ilu Grudziądzan gra w tym klubie? No ilu? A teraz możecie mnie minusować!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
paawloo123

O czym ty mówisz?Weź się posłuchaj a potem zastanów.Jak sie nie znasz to lepiej nie pisz takich głupot.Klub niesamowicie się rozwija i to bez super sponsorów jak ci ze śląska.Stadion z roku na rok coraz lepiej wygląda,a zarząd robi przemyślane i znakomite transfery.Nasi juniorzy rozwijają się bardzo dobrze,bo w tym roku mistrzostwo województwa juniorów młodszych i zobaczymy co dalej.Nie mów takich głupot,bo z nazwy i historii Olimpia w Polsce jest nieznana,ale jak najbardziej jeszcze o niej usłyszy bo OLIMPIA TO KLUB PRZYSZŁOŚCI

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.