Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gollob w DPŚ jak Greg Hancock w SGP

Tomasz Gollob to prawdziwy dominator Drużynowego Pucharu Świata. Nawet kiedy nie jest w najwyższej formie, dla kadry potrafi wznieść się na wyżyny. Świadczą o tym nie tylko znakomite statystyki.

przeczytaj cały artykuł

fullkiller

..jest na pisane po wyżej ...

nastepny nalafabeta? Jak to bedzie po polsku,bo nie kumam? Tobie niestety nie naleza sie pochwaly i uznanie,wrecz odwrotnie za takie pisanie.Nie wstyd tobie jako polakowi,ze tak beznadziejnie piszesz po polsku? Pozdro

http://pl.wiktionary.org/wiki/napisa%C4%87

http://pl.wiktionary.org/wiki/powy%C5%BCej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Nie, nie jest mi wstyd. A Ty masz satysfakcję i czujesz sie lepszym człowiekiem obrażając innych. Wole być analfabetą niż hamem.
P.S. Jakeż to okropne błędy popełniłem? Bylibyśmy. Mam dyzortografie, zaraz będziesz sie wymadrzał i mówił mi o lenistwem itp. Juz to przerabiałem nie raz. Czasem pomyśl zanim będziesz oceniał ludzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fullkiller

OOOOOOOO nie dosc ze nadal analfabeta

...hamem.

,
http://pl.wiktionary.org/wiki/cham
to jeszcze cwaniaczek ktory posiada wielokonto,ktore jest zabronione przez regulamin tego forum.I nie zmuszaj mnie do myslenia,bo sam takowej opcji nie posiadasz.Przerabiales to niby wielokrotnie,z marnym jednak skutkiem,bo efekt tego jest zaden.A co do dysortografii http://pl.wikipedia.or...ortografia ,jezeli juz zaslaniasz sie taka "choroba" to naucz sie chociaz poprawnie pisac to slowo.Nie zmienia to faktu,ze nikogo nie obrazam,bo slowo analfabeta nie jest obrazliwe.Jezeli nie znasz pojecia tego slowa,to moze posiadasz ceche czytania ze zrozumienem,odsylam wiec cie do uncle google,ktory mam nadzieje,rozwieje twoje bezpodstawne kalumnia.Pozdro

| Odpowiedz
blokuj
Patrykowski

W szkole podstawowej przez nauczycielę taką jak "ty" miałem piekło. Nie liczyła ie moja wiedza, ilość przeczyanych książek, słownictwo bogatsze niż u rówieśników, aktywność..... Tylko moje pismo i błędy. Koszmar skończył sie w LO, a w II klasie przeszła do nas pani psycholog i zrobiła nam jakiś test, podobno powinno sie robić go raz w życiu i wyszło mi troszke mniej niż 140. Jeteś człowiekiem, ktory ocenia innych po okładce, żal mi takich ludzi i unikam ich w życiu bo niewiele są warci. Jeśli dla ciebie wyznacznikiem człowieka, którego należy szanować jest to czy robi błędy to współczuje ldziom, ktorzy żyją obok Ciebie. Mnie uczono szanować każdego człowieka, lub chociaż poznać kogoś i wiedzieć za co go nie szanuje. Czy gdybym usiadł z Tobą do stolika i chciał zagrać w brydża to miał bym uważać cię za głupca bo nie umiesz.... lub marnie grasz....
Zanim kogoś ocenisz, i zaczniesz wymyślać to jednak Pomyśl to nie boli. Jesteś na forum i żużlu, a co robisz? Zamiast mówić o sporcie czerpiesz satysfakcję z urąganiu komuś bo zrobił błąd....? I co czujesz sie lepszy?
P.S. Piszesz o multikontach, to chyba "twoja" intuicja cię zawiodła. A może nie umiesz logicznie wyciągać wniosków, ale za to bezbłędnie umiesz pisać....... gratuluje, zawsze to coś:)
P.S.II Tak w kwestii formalnej, jeśli już używasz słów to poznaj ich znaczenie.
http://pl.wikipedia.or...alfabetyzm

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
fullkiller

Bez sensu kopac sie z koniem,ty masz racje a ja spokoj.To cenie w zyciu najbardziej.I nie ma sensu dyskutowa z toba o zuzlu,z prostej przyczyny.Ja staram sie robic wszystko,rowniez poprawnie poslugiwac sie jezykiem ojczystym,dobrze albo bardzo dobrze.Jezeli takie jest wiec twoje podejscie do ja odpuszczam,ktos musi byc madrzejszy.Jezeli wiec czujesz sie dobrze ze swoja przypadloscia,to gratuluje samokrytycyzmu i wlasciwego podejsci do tematu.Ja w podobnej sytuacji,nie moglbym spac po nocach i nie jest to przerost ambicji,ale moj sposob na zycie:rob cos dobrze,albo wcale.Bez odbioru

| Odpowiedz
blokuj
Patrykowski

Jesteś bardzo nietolerancyjny, ale każdy ma swoj sposób na zycie. Rozumiem, ze na rozmowę z "tobą" zasługują wyłącznie perfekcjoniści. Szkoda tylko, ze nie umiesz dyskutować, ja odpieralem Twoje uwagi, Ty do moich nie odniosleś sie wcale. Wiec nie treść dla Ciebie wazna a forma. Brak dyskusji na temat, tylko wypominanie. No ale ja nie jestem godzien "Twojej" rozmowy. Czytając Twoje inne wpisy widzę, ze w naturze masz obrazanie ludzi i pokazywanie im jacy sa beznadziejni. Chyba wiec masz kąpleksy skoro tak chcesz sie dowartościować. Bez odbioru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.