Wątek dotyczący posta na blogu

POWRÓT Martiny Hingis?

Fabby

Tym razem krótko i z dość osobliwą informacją. Przeglądając Facebooka, natknęłam się właśnie na ciekawą notatkę zamieszczoną na profilu WTA Tour.Martina Hingis powróci w deblu podczas Southern California Open [Carlsbad]. Partnerować będzie jej Daniela Hantuchova. I tutaj nasuwa się pytanie: co planuje (…)

przeczytaj cały artykuł

Pottermaniack

Zbytnio mnie to nie dziwi, w Carlsbadzie błyszczy od jakiegoś tysiąca lat. ;P
"Nie mogę się już doczekać. Wygrałam tam w deblu (1007) i singlu (1999). To dla mnie bardzo dobre miejsce. Zobaczymy co dalej - zapowiedziała." cytat strona Wprost. A na poważnie, skoro Kimiko mogła, to trzydziestodwuletnia Szwajcarka tym bardziej. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fabulous_Killjoy

1007? Aż taka stara nie jest :D
A już na poważnie to nie mówię, że mam coś przeciwko. Jestem po prostu trochę zaskoczona, bo wiem, że już kiedyś wracała i całkiem szybko znów zrezygnowała. Pewnie pozazdrościła Nastce tenisowego życia i stąd chęć powrotu do rozgrywek. Zobaczymy, na jak długo. Ale ja trzymam kciuki- niech gra jak najdłużej, wzorem Kimiko :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

A jest w ogóle stara? ;D W sumie patrzymy na nią przez pryzmat udanej kariery w bardzo młodym wieku, wcześnie zdobyła pierwszego szlema, dość wcześnie zakończyła karierę. Ciekawe czy zdoła wrócić do dawnej formy, z drugiej strony Martina jest chyba rówieśniczką Sereny, a obecnej dyspozycji Amerykanki opisywać nie trzeba. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Fabulous_Killjoy

No właśnie nie jest, to była aluzja do tego 1007 roku :)
Od Sereny jest starsza o rok i moim zdaniem w wieku 32 czy 33 lat spokojnie może sobie grać i niewykluczone, że nawet od czasu do czasu coś wygra. Na razie tylko ten debel- zobaczymy, kiedy zdecyduje się też na singla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Pottermaniack

Drżyjcie Marie i Wiktorie, bo raczej nie Sereny. ;) Wątpię by Martina Hingis made in Poland miała powody do obawiania się powrotu Szwajcarki na korty, ciekawe co wyniknie z tej "drugiej młodości" Martiny. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Fabulous_Killjoy

Zobaczymy, jak się będzie prezentowała po powrocie. Taka Clijsters po wznowieniu kariery wygrała na przykład trzy Wielkie Szlemy i Mistrzostwa WTA. Co prawda ona nie powróciła po trzydziestce, ale niżej wymieniona przez Ciebie osoba Sereny Williams jest najlepszym potwierdzeniem tezy, że wiek niekoniecznie odgrywa tu największą rolę :)

| Odpowiedz
blokuj
Fabulous_Killjoy

O, a tak btw to Gabi zarekomendowała cię jako speca od blogów, a więc mam parę pytań : czy też masz takie problemy ze wstawianiem zdjęć i dodawaniem do nich podpisów? (niby prosta sprawa i wszystko wychodzi, a po kliknięciu "wyślij" się nie pojawia). Czy też ci się ucinają notki w różnych miejscach?

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Ze zdjęciami takiego problemu nie miałem, czasem nie chcą się załadować, jeśli net wolniej chodzi. Nie polecam wklejania tekstu po napisaniu w Wordzie, wtedy wszystko jest poprzestawiane i trzeba to "ręcznie" prostować. Z drugiej strony jeśli piszesz od razu na blogu możesz przypadkowo skasować wpis, więc od czasu do czasu warto klikać ctrl + a i zrobić kopię w drugiej zakładce (otworzyć kolejne pola do pisania bloga na kokpicie, tyle że na osobnej stronie).

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Mam coś wspólnego z Maszą? Ok, może pod względem wyglądu, choć do jej wzrostu brakuje mi kilku centymetrów. ;-) W przeciwieństwie do niej chętnie bym pojechał do Carlsbadu. ;D

| Odpowiedz
blokuj
Fabulous_Killjoy

Zapamiętam to sobie. Pisałam dziś w Wordzie i faktycznie musiałam potem wykonać pewną pracę nad akapitami i odstępami. Co do zdjęć to nie znam przyczyny - przed opublikowaniem są wstawione w tekście, a potem się nie pojawiają. Szkoda, bo fotografie z pewnością uatrakcyjniają posty. Jednak nie będę ryzykować edytowaniem, bo już mi się dzisiaj dwa razy zrobiło tak, że połowa tekstu w magiczny sposób nagle zniknęła. Trudna sprawa z tymi blogami na SF-ie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.