Wątek dotyczący artykułu

Aleksandr Łoktajew: Podczas meczu walczyłem ze sprzętem

Podczas wyjazdowego meczu we Wrocławiu składywęgla.pl Polonia Bygdoszcz została pokonana 32:58. Aleksandr Łoktajew zdobył w tym pojedynku zaledwie cztery punkty.

przeczytaj cały artykuł

krzPB

MAtematycznie i roche cudu i polonia ma szanse musza wszystko wygrac za 3( raczej nie mozliwe ale do zrobienia) i sie utrzymaja 20pkt beda wtedy mieli sparta wygrywa wszystko u siebie i bedzie miala 19, rzszów wygrywa tylko u siebie za 3 i ma 20pkt i spada z ligi razem ze sparta i gnieznem , a co do loktajewa to ktory to juz mecz ze ten chlopak walczy ze sprzetem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emilfan

po co się oszukiwać :( spadamy i tyle, na przyszły sezon zmontować taką ekipe:

1.Damian Adamczak
2.Bartosz Bietracki
3.Mikołaj Curyło(K)
4.Marcin Jędrzejewski
5.Mateusz Szczepaniak
6.Szymon Woźniak
7.Karol Jóźwik

Polski skład oparty na wychowankach oprócz Szczepana, ale Woźniaka będzie ciężko zatrzymać, Gniezno chyba Adamczaka nie odda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
smok

Jak nie będzie dolnego KSM-u (oby, k...a, oby!) to może być, tylko za Szczepana Trępałę. Chyba że od II ligi, czego jestem zwolennikiem, i wtedy: Trępała, Bietracki, Grobelski, Jóźwik, Wolniewiński, Drożdżowski, jak Siopek, Curyło czy Woźniak będą chcieli jechać w II to też zapraszam. Samymi wychowankami od nowa zaczynamy. Na zdrowych zasadach i bez długów!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Marian_Bydgoszcz

Smok, o jakiej k...e Szczepaniaka mówisz, bo chyba nie jestem w temacie? A wracając do Twojego poprzedniego posta. Jeszcze tylko brakuje jakiegoś ogarniętego trenera z bydgoskim rodowodem no i uczciwego, w miarę obrotnego prezesa. Też z Bydzi. Może być nawet ktoś młody, byle tylko miał pomysł, energię i nie działał na zasadzie "kupujemy Szweda z I ligi, kupujemy Ukraińca, kupujemy tego Polaka, który jechał już w 5 klubach to Polonia może być jego szóstym". Nie. Uczciwe zasady. Spłata długów. Jazda swoimi chłopakami. Niech to nawet będzie II liga, choćby i na kilka lat. Trzeba oczyścić tę stajnię Augiasza!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
emilfan

przedewszystkim bez Deresińskiego, Januszkiewicza i Mendelowej :/ Siopek w II lidze przyszedłby do Polonii , Miki raczej też by został, a Woźniak coś czuję do Tarnowa pójdzie :(

| Odpowiedz
blokuj
smok

Woźniak kiedyś powiedział, że jet Polonistą z "krwi i kości", ale nie obrażę się, jak odejdzie. To samo Curyło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
BKSIK

Obecnie takim skladem w I lidze bysmy polecieli do II i to w podskokach....Wiem, ze jest ciezko, ale chyba da sie chociaz sklecic sklad ktory by oscylowal w granicy srodka tabeli skoro nie mamy walczyc o awans do elity

| Odpowiedz
blokuj
Marian_Bydgoszcz

BKSIK, nawet jakbyśmy tym składem polecieli w podskokach do II ligi, to nasi objeździliby się z niezłymi rywalami jeszcze przez ten jeden (pierwszoligowy) sezon, a w klubie można byłoby już od dawna porządnie czyścić. Spłacać długi, negocjować umowy ze sponsorami - większymi i drobniejszymi, wychowywać kolejnych polonistów - juniorów na minitorze, itd, itd, roboty w klubie jest od groma i ciut ciut przecież. Przede wszystkim oszczędnościowym, swoim składem przejechać całe rozgrywki bez chorego parcia na wynik, bez wyścigu zbrojeń. Zebrać do kupy wszystko co bydgoskie i pracować u podstaw. Wolę to niż bandę najemników i długi, a Ty?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
BKSIK

Buczek - Curylo - Harris - Swiderski - Jonsson - Wozniak - Jozwik(Bietracki). Taki sklad bym widzial o ile by nie byl dla nas za drogi. Jesli mialyby sie pojawic jakies dlugi to rzecz jasna optowal bym za tansza wersja, ale taka ktora sie w tej lidze utrzyma. Ja zawsze bede na Sportowej, ale ciezko oczekiwac, ze ludzie by przychodzili jak nawet w I lidze bysmy dostawali w torbe w praktycznie kazdym meczu u siebie ? Kto tam ich wie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
BKSIK

W kazdej druzynie znajdziesz kilku najemnikow. Ten sklad w porownaniu do innych i tak by zapewne wygladal na najbardziej swojski. Jakby druzyny mialy jechac tylko swoimi to by ciezko bylo im zebrac solidny sklad. Harris przynajmniej walczak :-)

| Odpowiedz
blokuj
gacek

Kolego skad u was optymizm odnosnie przetrwania druzyny po spadku lige nizej...?....z czego klub splaci kredyt...? za co zakontraktuje zawodnikow do walki w 1 lidze....?..de facto Polonii juz nie ma ,a stadion sprzedany deweloperom......wszystko jest juz dawno ustalone ......Bruski z Chmara maja swoje dziecko...bydgoskiego ,czytaj koszalinskiego Zawisze.....zreszta tez zleci z tym z jednych najnizszych budzetow w pilkarskiej ekstralipie.....

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Czytałem tekst Twój ale chyba go usunąłeś. Aż mnie poniosło.
Zacznę może od tego że Kanclerza nie wywalono z klubu TRZY razy.Pierwszym razem Jurek sam zrezygnował w 2003 roku po meczu z Toruniem[przegrany wygrany mecz]były wtedy łapy Władka do Jurka.Jurek był kierownikiem drużyny społecznie.Po jego rezygnacji Pan Sawarski którego Jurek znał od 2002 roku nie chciał głosowania by Jurek został za głosowaniem optowali zawodnicy z Ruteckim na czele.
Twierdzisz ze Emila nie ma przez Kanclerza BZDURA. Widząc sytuację w klubie Emil po turnieju [wrzesień] był już po słowie z CKM-em.Jurek próbował by zmienił zdanie ale był już na stanowisku za późno[o czym mówiła wyraźnie kawa z Suskiewiczem]
Po trzecie wychwalasz Sawarskiego a nie wiesz jak było na prawdę.
Owszem Bodzio pożyczał kasę do klubu[na krótki termin]największa kwota to 200 tyś a nie żadne miliony jak twierdzisz.Zawsze brał tyle ile dał.Ale za to miał reklamę np. w programach.
Były też reklamy na stadionie za które nigdy nie było kasy[bo były tylko za to że Bodzio pożyczył na dwa miesiące kasę.
I nie był to żaden sponsor z milionami,tylko gość pożyczał kasę i co do złotówki ją odbierał[taki dobry wujek]
O czym Pan Kanclerz wspomniał też przy okrągłym stole.
I są na to papiery że nigdy nie dał żadnej kwoty którą nie trzeba było mu zwracać.To tak na tyle abyś kolego znał PRAWDĘ.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

Ocho, widze, ze gacek to jednak trolik. Wydaje mu sie, ze wszystko wie najlepiej. No nic taki charakter.
Penhal mimo wszystko szkoda mi Polonii, mam nadzieje, ze jesli spadniecie to szybko w klubie beda zrobione porzadki i odpowiednie osoby w klubie zagoszcza na stale na odpowiednich stanowiskach.
"Od dnia, w ktorym..."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
marynia

a kto zrobi ten porządek i jak ? Ja już chciałabym aby to wszystko się skończyło i cała prawda ujrzała światło.Mam nadzieję,że jest jakaś szansa na uratowanie Polonii!

| Odpowiedz
blokuj
gacek

Nie chce mi sie z Toba przekomarzac ...znam to troche z innej strony ..prywatnej i wiem dobrze ,ze ostatnia pozyczka Bogdana byla w wysokosci 800 tys na ratowanie budzetu klubu i zapiecie wszystkich spraw zwiazanych z licencja......Ty jestes slepym wyznawca Jurka spolecznika ....walczacego z tymi niedobrymi,a ja wiem swoje .......niestety Jurek okazal sie malym czlowieczkiem ,ale ma przynajmniej satysfakcje ..dolozyl reke do rozpierdolen...ia tego tworu pod tytulem Polonia Bydgoszcz.....jego nie ma i nie ma Polonii

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Ja też bo wiedzę o żużlu masz.Ale jedna prośba nie jestem niczyim wyznawcą.Znam gościa osobiście i wiem co piszę.Ty tak masz swoje zdanie ale nie opluwaj Jurka bo na to nie zasłużył.

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

Konczac ostatnie twoje zdanie...
"jego nie ma i nie ma Polonii" czyli jakby Kanclerz byl to i Polonia by istniala.
Widzisz jak nieswiadomie przyznajesz racje? Podswiadomie wiesz co dobre tylko swiadomosci i logika oparta o pomowieniach mowia ci inaczej.
Odpowiedz sobie na kilka pytan:
- Jak Polonia sie prezentowala gdy managerem byl Kanclerz a jak sie prezentowala po jego "odejsciu" (3 razy byl, 3 razy dobrze z nim jechaliscie, 3 razy po jego odejsciu zespol sie sypal)
- kto w klubie i w miescie rozdaje od lat karty
- kto i kogo wsadza do spolek zaleznych i na panstwowe posady "swoich"
- kto obiecuje gruszki na wierzbie a pozniej ludzi ma w dupie
...

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Dwa tygodnie temu Saszka rozmawiał z Kanclerzem-To nie tak miało wyglądać???? Nie mam płacone od 6 meczy inni od 8.Co teraz Panie Jurku???

| Odpowiedz
blokuj
vega81

Jaki Ty doinformowany...Kim jest ta konfitura w klubie która wynosi całkiem poufne informacje i Ci je przekazuje ????

| Odpowiedz
blokuj
gacek

Prosze Cie ..to byly slowa Kanclerza nie moje.......nie lap sie slowek jak tonacy brzytwy, zajmij sie swoimi sprawami bo kompromitujesz sie tymi okresleniami Kanclerza -trenerem.....a idac Twoja logika to zapewne Davidsson tez nie ma placone w Falubazie ,bo nie ma na czym jechac ......

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

Piszesz mi o kompromitacji? A czym jest twoje porownanie dwoch zawodnikow, z ktorych jeden jedzie od dlugigo czasu padake mimo, ze ma placone a drugi jak ma placone to zapierd.la az milo po torach. Ty siebie uwazasz za znawce zuzla? Przeciez teraz to ... :D
A co do slow...
Widac mial racje. Odszedl z klubu ile miesiecy temu? I co sie z klubem stalo? Przeciez Kanclerza, tego co klub rozbijal nie ma juz na pokladzie a okret o nazwie Polonia Bydgoszcz Tonie. Moze powiesz ze gdyby nie Kanclerz na poczatku sezonu...
A w takim razie co robi zarzad, trener i wszyscy zainteresowani? Czemu nie "naprawiaja" i nie ratuja wam klubu? Bo maja go w d.pie. Im tylko zalezy na comiesicznej wyplacie. A klub, kibice
? Co mnie oni...

| Odpowiedz
blokuj
FuX Falubaz

A czy Davidsson kiedykolwiek prezentowal poziom choc troche zblizony do Saszy? Kogo ty porownujesz? Dobrze sie czujesz? Piszesz mi ze ja sie brzytwy chwytam? A ty co robisz blaznujac takimi porownaniami?

| Odpowiedz
blokuj
Chandler Bing

Davidsson to zawsze było jakieś tam dno i tyle. Chłopak zs tego co wiadomo zapowaidał się dobrze a przez swoje lenistwo nie osiągnął nic.

| Odpowiedz
blokuj
kaz

Mylisz po raz kolejny palca z ... Dwa razy czytałem wypowiedzi, raz Kopernika a raz Rafała D., że są bezsilni. Jonas D. nie jedzie, mimo że ma perfekcyjnie przygotowany sprzęt etc. Bądź rzeczowy i uczciwy w swoich wpisach, a nie wklepuj co ci ślina na język przyniesie. Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
emilfan

Ale po co wracać do E-ligi, jak baty dostajemy nawet u Nas :( wolę II ligę i oglądać wychowanków niż najemników którym na wyniku nie zależy :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
marynia

na przyszły sezon mówisz ?Tylko pytanie zasadnicze czy w tym przyszłym sezonie będzie istniał taki klub,który Polonia się zwał?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.