Wątek dotyczący artykułu

Primera Division na start! Nowi szkoleniowcy, nowa gwiazda i dwaj Polacy

W pięciu zespołach najlepszej szóstki poprzedniego sezonu doszło do zmian trenera! Hiszpańscy kibice będą oglądać w akcji Neymara, a o miejsce w składach walczą Damien Perquis i Bartłomiej Pawłowski.

przeczytaj cały artykuł

LexoN

Zapowiada się niezły sezon. Real świetnie przepracował okres przygotowawczy. Barca grała z bardzo słabymi drużynami i nic tak naprawdę nie wiadomo. Pisałem, że bez obrońcy nie ma mowy o obronie tytułu i to podtrzymuje. Ale mimo wszystko wierzę, że Martino wypali.
Ciekawi mnie walka o 3 i 4 miejsce. Atletico nadal może być mocne z Villa. Ciekawie wzmocniła się Sevilla, groźni będą Sociedad i Valencia. Liczę, że zaskoczy Bilbao, może Villarreal. Walka o utrzymanie też będzie niezła. Także pora zacząć show :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
joker

no właśnie grupa pościgowa wydaje mi się jeszcze słabsza aniżeli ostatnio. Tylko Atletico jako tako może być pewne tego trzeciego miejsca. Valencia się stacza, Sevilla i Malaga kompletne przemiany, Sociedad wyższego poziomu raczej nie osiągnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

To, że odszedł Soldado i Almeida nie oznacza, że Valencia się stacza. Zawsze mają sezony lepsze lub gorsze, ale teraz będzie ten lepszy i mam nadzieję, że Postiga zapełni luke po Soldado. W końcu nie raz musiała sobie dawać rade bez niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
joker

Jaki Almeida? A Soldado to bardzo wielkie osłabienie, Postiga może i miał miejsce w kadrze Portugalii, ale nie jest to poziom nawet europejski, a cena 3 mln euro tylko pokazuje prawdziwą wartość tego piłkarza. Z Valencią było już źle w poprzednim sezonie, teraz będzie jeszcze gorzej.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Postiga nie ma startu nawet do Soldado.Przecietny napastnik.Gra w reprezentacji bo Portugalia ma problem ze srodkowymi napastnikami po zakonczeniu kariery przez Nuno Gomesa.

| Odpowiedz
blokuj
adzi

ja bym powiedział że Sevilla nie wzmocniła się zobacz kogo oni sprzedali szczególnie Jesus Navas moim zdaniem Sevilla by mogła więcej wyciągnąć niż 20 milionów

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.