Wątek dotyczący artykułu

Adam Skórnicki: Sezon krótki - kibice nie mają czego oglądać

Adam Skórnicki krytykuje polskie realia żużlowe. Uważa, że sezon jest za krótki i dla dobra żużla należało wycofać się z reformy. Dziesięć drużyn w EE zdaniem "Skóry" to optymalne rozwiązanie.

przeczytaj cały artykuł

-Night-

skora nie kompemituja sie. slabi siedza w domu a dobzi na stadionie. gdybys jezdzil w toruniu, tarmnowie lub zielonje teraz bylbys zachwycony. hahah co za leb.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
qumpel

Czytając twoje wypociny można śmiało powiedzieć, że po co w ogóle jest tyle drużyn i po co ta walka, jak można przecież od razu we czwórkę tylko sobie jeździć, czyli Wy, Tarnów, Zielona Góra i Częstochowa :)
Tylko jestem ciekawy jak długo byście na to coś chodzili i zapełniali ten wasz stadion, bo wydaje mi się że bardzo szybko by wam się to coś znudziło :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fullkiller

Masz racje kolego.Ja pojde dalej: niech stepien zapisze w regulaminie ekstraligi,ze jezdza wirtualnie tzn.kibice placa za wystep na mecze.Najlepiej niech bedza 4 zespoly a bilety po 150 (a co mi tam,podobno bogatemu wolno).Po spotkaniu losuje sie 10 z trybun i robi srednia meczowa z wirtualnej jazdy i wpisow.Jaka oszczednosc,a nawet zysk,bo nie trzeba placic zawodnikom nawet tym wirtualanym.A tak calkiem serio,nie pamietam tak ciekawej ligi a intreresuje sie bez mala prawie 40 lat.Pomimo ze moje Gniezno spadlo,jestem za utrzymaniem tylko 2 lig.No i oczywiscie rozszezeniem rozgrywek przynajmniej w rundzie zasadniczej do 2+2 (2 u siebie i 2 na wyjezdzie).Powrot do starych rur,co zmniejsza koszty utrzymania a co sie z tym wiaze,podnosi zysk.Nasz "zgnile prezesy" sami podbijali stawki i bylo "Eldorado" ale sie skonczylo.Brytole jada za wiele mniejsza kase i nikt nie narzeka.W Szwecji tez sie nie przelewa a o dunach nie wspomne.Dlatego tez ksm powinien byc zachowany no i limit wydatkow.Ja wiem za chwile odezwa sie z zielonki bo ich rozowy koszul tak zarzadzil,ze chca ogladac tylko najlepszych.Pytam sie tylko jak dlugo? Jak juz w sezonie 2014 bedzie coraz wiecej spotkan do jedej brami.I kto za to zaplaci?Oczywiscie kibice :(.i tendencja bedzie spadkowa.To na pewno nie jest perspektywa na rozwoj zuzla w Polsce.Ale to sa przemyslenia tylko "prostego kibica" ktory najwyczajniej w swiecie nie moze patrzec na upadek jego ukochanej dyscypliny sportu.POzdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Dave Wlkp

powiem tak walnąłeś jak pajac... czyli zaorajmy wszystkie stadiony, zostawmy oczywiście MA-podstawa, stadion w Gorzowie bo nowy i Zielonkę bo tam ciągle coś się dzieje, a reszta wypad bo jak ty piszesz "kompemituja" czyli tak: pierwsza liga tzn słabi... druga lepiej nawet nie pisać... pomyśl chłopcze proszę- może sam się kompromitujesz??? a zastanawiam się jakby twój toruń spadł- najlepsi do innych klubów i MA też zaorać?? hahah co za leb- oczywiście ironizuje ostatnim zdaniem nawiązując do twojego bezmyślnego...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.