Wątek dotyczący artykułu

Mundial (raczej) nie dla nas - relacja z meczu Polska - Czarnogóra

Tylko matematyczne szanse pozostały reprezentacji Polski na awans do mistrzostw świata w 2014 roku. Remis z Czarnogórą można uznać za porażkę.

przeczytaj cały artykuł

abramkmż

Zastanawiałem się, dlaczego żużel jest tak widowiskową dyscypliną, Polacy ale i nie tylko jeżdżą tak rewelacyjnie.Sajfudinow,Pawliccy czy chodźby Janowski są tak rewelacyjny.Dłuższy czas się zastanawiałem i oto przeczytałem wywiad z trenerem victori Pilzno, która jest drugi raz w Lidze Mistrzów z budżetem 4mln euro a Legia Warszawa( z tego co podaja gazety z których czerpię info)40 mln euro.Do czego zmierzam, żużlowcy żeby zarabiać (bardzo drogi sport) muszą jeździć,nie objeżdżać zawody tylko punktować,Są punkty jest kasa niem punktów kasy brak, a przez to i klub cierpi.Tyle boisk stadionów,tyle lig rozmaitych,orlików a ciężko zmontować zespół który byłby w stanie grać na średnim poziomie.Przykre,żenada,brak słów.Wyjdzie piłkarzowi sezon już media go wielką gwiazdą robią.A potem wychodzi to gwiażdżenie.Ciągle aby słyszymy matematyczne szanse.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.