Wątek dotyczący artykułu

Unibax Toruń w finale ENEA Ekstraligi!

Unibax Toruń przegrał w Częstochowie 42:47, ale awansował do finału ENEA Ekstraligi. Losy meczu pod Jasną Górą ważyły się do ostatniego biegu.

przeczytaj cały artykuł

Martinno

DRUKARZE DRUKARZE DRUKARZE!!!!! Serdeczne pozdrowienia dla kibiców CKM-u z Zielonej Góry. Byliście lepsi, nie wasza wina, że grubas wydrukował mecz piernikom. Trzymałem za Częstochowe kciuki do ostatniego biegu, było tak blisko... Z Szuminą byście tych toruńskich pyszałków, chwalipiętów i pewnych siebie gimbusów pozbwalili wody z organizmu z powodu łez!!! to Wy grodzie spod Jasnej Góry wygraliście dla nas - Falubaziaków. Pozdrawiam Czewe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Martinno

to samo mówiliście przed meczem rundy zasadniczej z Włokniarzem: Że falubaz przegra, bo nie lezy mu tarnow i tak szybko zmieniacie poglady ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaloryfer

dobrze że kibicowałeś komuś ,tak trzeba ,
teraz czas na was,ciekawe co wy będziecie płakać jak przegracie z nami w finale,co sędzia was skżywdzi ,
ta twoja złość wynika z tego ,że się obawiasz o finał ,ale obawy masz uzasadnione,bo w rundzie zasadniczej wygraliśmy z wami ,tak wiem jechaliście bez jonsona,a u nas mieliście z/z ,a my z edwardem ,a teraz wy pojedziecie z jonsonem a my z/z.
wtedy na zz zrobiliście chyba 8 punktów ,niehc tyle zrobi ,nie ma problemu,a teraz do naszych 44 punktów które wtedy uzbieraliśmy dolicz około 9 ,(myślę że usiebie w 4 startach nie jest to wygórowana zdobycz dla naszych liderów )
wychodzi 53 ,
a ja obstawiam w pierwszym meczu 54-36 dla torunia ,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Martinno

Czas pokaże kto wygra, nie będe ubiegał czasu :) Życze wam jak najlepiej w sportowej walce i niech wygra lepszy. PS: runda zasadnicza to przeszłośc, przestan tym zyc ;p

| Odpowiedz
blokuj
kaloryfer

ja tym nie żyę ma swoje życie ,ale fakt jest taki że wtedy jechaliśmy bez jednego zawodnika bo tak można nazwac keneta w składzie teraz będzie z/z ,matematyki nie oszukasz,
ale życzę powodzenie ,niech wygra lepszy ,i aby bły emocję ,a kto wygra niech zadectduje 30 bieg dwu meczu,.:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.