Wątek dotyczący artykułu

Unibax Toruń w finale ENEA Ekstraligi!

Unibax Toruń przegrał w Częstochowie 42:47, ale awansował do finału ENEA Ekstraligi. Losy meczu pod Jasną Górą ważyły się do ostatniego biegu.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
You Dash

Była taka info, ale Przedpełski zaczął zawody nieźle, ładnie Czaję w juniorskim ścigał, nie wiem, czego mu zabrakło w dalszej części zawodów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Cóż, zobaczymy, czy poradzi sobie w ZG. Nie przez przypadek Paweł miał dziś gorsze zawody, bo ostatnio w Częstochowie również szału tak wielkiego nie było, chociaż i tak zrobił swoje. W ZG pierwszym razem miał 0 w 3 biegach, ciekawe, co pokaże w finale.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Dzięki za poprawkę :). Ale nie zawsze po ponownym złożeniu niby tego samego silnika, działa on później równie genialnie :P

| Odpowiedz
blokuj
Detax

Ja tam nie wiem, wiem że dzisiaj silniki miał bardzo szybkie bo nikt go nie mógł założyć, dopiero Jensen w 15. biegu.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

W powtórce XV biegu, Darcy dziś jechał świetnie, wygrał 6 startów, ale zaliczonych tylko 5, bo pan Gollob postanowił przewrócić Holtę...

| Odpowiedz
blokuj
Andrzej M

Wiesz, tam nie było manewru dla Tomka.Rune pojechał czysto , ale obaj jechali bardzo szybko .Wszedł praktycznie na zapałki przed Tomka i musiał "chamować" kontrując motocykl . Tomek był "wypuszczony" i nie było ratunku .Sytuacja idealnie pasuje do tego aby nazwać ją - "ferworem walki".

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Nie wątpię, że jechali bardzo szybko, ale myślę, że wielu mniej doświadczonych zawodników uniknęłoby takiej przykrej sytuacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Andrzej M

Nie wiem .Uważam tylko że po tym jak Rune wyszedł przed Tomka to zwolnił (inaczej poleciał by w "baloty"), Tomek nie zwolnił bo chciał wyjść po prawej Rune i zaczepił go bo byli za blisko siebie w wejściu w wiraż. Tomek popełnił też błąd wcześniej , przy wyjściu z 1 łuku kilka sekund przed kraksą...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.