Wątek dotyczący artykułu

Unibax Toruń w finale ENEA Ekstraligi!

Unibax Toruń przegrał w Częstochowie 42:47, ale awansował do finału ENEA Ekstraligi. Losy meczu pod Jasną Górą ważyły się do ostatniego biegu.

przeczytaj cały artykuł

matGKS i BETARD

moje odczucia na temat tego meczu, jako osoby bezstronnej. wykluczenie Szuminy zasłużone, gosc byl dzis irytujacy nawet w wywiadach po upadku, głupio się uśmiechał. jego późniejszych prowokacji nie komentuje. Super Czaja i Adam, młodzi dali radę. Jensen bez wyrazu, ale super skutecznie. Łaguta nie miał dnia, zdarza się, ale 14 bieg to poezja, brawo!! I na koniec Rysiek, którego było mi szkoda, mimo że nigdy go nie lubiłem. NIe widziałem go na torze 4 lata, ani w tv. Nie myślałem ze to taki fajter!!!! Walczak jakich mało, nie ma dla niego straconych pozycji, do tego taki twardziel że hoho, po takim dzwonie pojechać tak odważnie w powtórce, szacun!! RYSIEK JAK WINO!! Natomiast co do Torunia..hmm Pulczasy, kończcie ten cyrk, na szkołę nie jest jeszcze za późno! a jak nie to na budowe za 10/h. Dziś słabszy mecz Pawełka, widać że ten tor mu nie pasuje. Miedziak swoje, Gollob raczej swoje, jak na Cze-wę. Ward genialny, ale mało co a by przesadził i ... nie ma co gdybać, 17 pkt budzi respekt. Ręcznik Brzoza, jak co mecz: e-liga za wysoko, I-liga też, twoje miejsce jest w II..Suma sumarum gratulację dla obydwóch drużyn, dzięki za super emocję przed TV, ale wygrał chyba dwumecz, minimalnie lepszy zespół. Pozdrowenia z Gdańska!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sobi1221

no w koncu ktos normalny, bo widzac komentarze innych to juz dostaje bialej goraczki... dzieki Gdańsk, chociaz wy macie kibicow oceniajacych sytuacje obiektywnie. pozdrawiam z Torunia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.