Dyskusja

Detax

przejdź na stronę użytkownika

Detax

No ale akcja Bjerre jedzie sobie pierwszy a tu za chwilę Lindback na 1. msc a zaraz po jego torze jazdy jedzie Emil i z 1:5 dla Gdańska robi się 5:1 dla Bydgoszczy. Super bieg!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek speedway

ale że dojechał my z ojcem jestesmy pełni podziwu zobacz jakie tam jest błoto jak tam jest grząsko i dojechał jakoś do mety zobaczymy czy jutro wystartuje jesli mi sie uda to obejrze oczywiście

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek speedway

jesli wystartuje on zawsze daje 100% z siebie tylko że wiesz jego typowymi wyścigami jest F1 to jest tylko rehabilitacja ale i tak potwierdza że jest naszym najlepszy kierowcą fajnie że go mogę zobaczyć dawno go nie widziałem live

| Odpowiedz
blokuj
Hej Apator

Dla mnie Kubica to najlepszy kierowca swiata z talentem dorownujacym talentowi Senny.Zreszta dobrze o tym wiesz.Wiele razy to pisałem tylko,ze z drugiego konta ;d

| Odpowiedz
blokuj
Marek speedway

no no Apator fan jesli sie nie myle
ja nie mogłem sobie odmówić obejrzenia go na live teraz kiedy nie ma go w F1 to rzadkość wiec trzeba korzystać mam nadzieje że jutro wystartuje i znowu pokaże dobre tempo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Hej Apator

Tak tak :D.No ja f1 wgl nie ogladam od kiedy Roberta nie ma.Po co mam sie wkurzac ogladajac jak wyscigi wygrywa bolid a nie człowiek.

| Odpowiedz
blokuj
Marek speedway

no też mnie to wkurza dalej sie nie rozpisuje bo ban by poleciał jak nic ale czekam na ten moment kiedy ktoś przechytrzy Newaya i zrobi sie sytuacja odwrotna wtedy bedzie dopiero ciekawie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
You Dash

W DPŚ na tych gorszych tłumikach w półfinale rok temu też było nieźle. Ogólnie, to zanim wprowadzili te tłumiki, to chyba najmniej działo się w Gdańsku i we Wrocku, w Zielonce w 2010 po przebudowie toru też były małe problemy, ale później już dawało radę.

| Odpowiedz
blokuj
Detax

No teraz na większej ilości torów jest dobre ściganie. np. Bydgoszcz, Toruń czy Częstochowa. Obecnie najgorzej jest w Tarnowie.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

U nas też wszystko się zepsuło i jest jeden z najmniej widowiskowych torów, chociaż kilka akcji w tym sezonie było całkiem niezłych. A na przepustowych rurach uczył Lejek i Balon co niektórych jazdy :)

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Chyba na mecz z Toruniem było dość nieźle, ale na tym torze nie będzie walki, dopóki nie wejdą przepustowe rury. Chyba, że będzie przygotowany tor jak ostatnio w Toruniu - do połowy toru inna przyczepność niż od połowy toru.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Z Falubazem było nudno, ta akcja, co nie pozwolili polać toru po deszczu i się później odmoczyło. Tor nie był za dobry do walki. Już lepszy chyba na mecz z Tarnowem i Gorzowem.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Ale Koldi mistrz, chyba jako jedyny zeszedł u nas poniżej 60 sekund w meczach, w których jeździliśmy po 4 w tym sezonie :D

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

No teraz sprawdziłem dokładnie i jednak nie.
1. Koldi 59,66
2. Dudek 59.68
3. Dudek 59,78
4. Hampel 59,86
5. Hampel 59,93
Wspomniany mecz z Toruniem - NCD: Zengi, Bjerre - 60,06, drugi, w którym tor był pod koło, ale nie za mocno (fajny do walki) - 60,14 - z Bydzią (Loktajew). Mecze z Wrockiem i Czewą to kompletna skała, nawet nikt poniżej 61 sekund nie zeszedł (Troy 61,18, Emil 61,38 - najlepsze czasy dnia).
Nie liczę "meczu" z Rzeszowem :D

| Odpowiedz
blokuj
Marek speedway

zdecydowanie takie biegi zachodzą w pamieć i to na bardzo długo wtedy co prawda inne czasy był teraz jest zupełnie inaczej ale tez zdarzają sie podobne biegi

| Odpowiedz
blokuj
Marek speedway

mi to samo takie kanapki tylko do Józka nie moje lata oczywiście ale tyle razy juz to na YT że wypisz wymaluj chociaż cały Grisza zarzucają mu że jeździ ostro jak Baliński albo gorzej ale potrafi robic show w przeciwieństwie do niektórych

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.