Dyskusja

Unia Tarnów Eltrox Włókniarz Częstochowa

Unia Tarnów - Dospel Włókniarz Częstochowa
15 września 2013, 16:00

49 : 41
Relacja

Mehow100

Akcja jak Miedziaka, skoro tam nawet upomnienia nie było to analogicznie nie powinno być i upomnienia tutaj. Moje zdanie jest takie że w obu przypadkach powinni ujrzeć żółć...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
brothawini

oszalales ... grisza z premedytacja odjechal od wyjscia z luku pod bande na maxa ... i jeszcze sie oglada za siebie czy magic lezy buahha

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Vdr75

Zawodnik (moor) przed startem ma stać nieruchomy. Holta napierdz.. tylnym kołem więc w czym wy macie problem. Znowu ktoś inny was krzywdzi. Żenada płaczusie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
JENDREK29UK

np. czy napewno przecież zawodnik stał nieruchomo tak samo jak i motocykl , nie czołgał sie ani minimetra, jak cos to przeszkadzał w procedurze startowej sedziemu bo sie śedzia rozpraszał :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Andrzej M

Dostał wcześniej upomnienie?Dostał. Jendrek , jeździłeś przecież, wiesz że nie można kręcić tylnym kołem przed startem jak śmigłem w helikopterze...

| Odpowiedz
blokuj
JENDREK29UK

jezdziłem ,ale wtedy takie sytuacje sie nie zdarzały ( patrz inny sprzet) , w zasadzie regulamin teraz co sedzia to interpretuje na swój sposób. Nic nie poradzimy :)

| Odpowiedz
blokuj
JENDREK29UK

Macie problem z Okowiczem - wyłaczcie poprostu głos , a nie tu żale od godziny wylewacie.Tutaj sie wszystkiego dowiecie i to obiektywnie :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.