Wątek dotyczący artykułu

Unia Tarnów z brązowymi medalami!

Dospel Włókniarz Częstochowa wygrał różnicą tylko sześciu punktów z Unią Tarnów w drugim meczu o brązowy medal Enea Ekstraligi. Trzecie miejsce przypadło zatem "Jaskółkom".

przeczytaj cały artykuł

Fan z Tarnowa

Brawo Tarnów! Do końca w nich wierzyłem! Brawo Leon! Zrewanżowałeś się nam za ten cały sezon. A Jasiek Kołodziej? No poprostu poezja. NASZ BOHATER!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rolasek

Także gratulacje dla Tarnowa. Jakoś po tym brązowym medalu nie jest mi smutno, bo my już przegraliśmy w półfinale. Wam się po dzisiejszym Kołodzieju należało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan z Tarnowa

Wiadomo, że dla was brąz był jak wyrok a dla nas 4 miejsce sukcesem, a to 3 miejsce to tylko zwieńczenie tych wspaniałych 2 lat. Były wzloty, były upadki ale po tym medalu naprawdę czujemy się (przynajmniej ja) jak po zdobyciu Mistrzostwa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Fan z Tarnowa

A upadek Szombierskiego to co? Ok upadek z winy Kacpra, ale to nie było celowe, on nie jest taki żeby dla głupich punktów odbierać zdrowie czy zycie kolegów z toru. Napewno większe świństwo zrobił Szombierski celowo się podkładając, niż Kacper, gdzie było ewidentnie widać, że mu motocykl podnosi, i okrążenie wcześniej w tym samym miejscy też miał tam problemy, a wtedy jeszcze jechał za Czają, tym bardziej że jechał na motocyklu Maćka i to też swoje zrobiło

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.