Wątek dotyczący artykułu

Kibice z Torunia dziękują władzom Stelmet Falubazu Zielona Góra

Z powodu postawy Unibaksu finał Ekstraligi zakończył się skandalem. Na wysokości zadania stanęli kibice z Torunia, którzy podziękowali władzom Falubazu za zgodę na ich obecność w Zielonej Górze.

przeczytaj cały artykuł

AMON

To co jezdzi na "wyjazdy" z Torunia to Bydło widziałem ich w "akcji" i ich "kibicowanie" Tomaszowi. ŻENADA w życiu czegoś takiego nie widziałem on wygrywa bieg a ci go K>>>>>>>>>>>, SZ................i tym podobnymi WULGARYZMAMI !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemyslaw Ligocki

no. no . pradziwi kibice . zawislosci z przed ok.10 lat kiedy to jeszcze bydzia byla na fali . powiem ci jeszcze lepiej . na MA chodze regolarnie . siedzi dzieciarnia i na prezentacji "h..j ci w d.... gollob , sp....j tyfusie , itd " hehehehe . potem Gollob przywozi trojke i ci sami mu klaszcza . to jest dopiero niski pulap lotow . a tak nawiasem mowiac caly czas nie moge zrozumiec jednej rzeczy . sa kibice apatora i sa kibice unibaxu . dziwne - bo apatora juz jakis czas nie ma .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Ale wy się STAL nazywacie może pora wrócić do "korzeni" ja sobie nie wyobrażam innej nazwy mojego klubu żużlowego jak START więc może i wy powinniście wrócić do TRADYCJI ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.