Wątek dotyczący artykułu

Kibice z Torunia dziękują władzom Stelmet Falubazu Zielona Góra

Z powodu postawy Unibaksu finał Ekstraligi zakończył się skandalem. Na wysokości zadania stanęli kibice z Torunia, którzy podziękowali władzom Falubazu za zgodę na ich obecność w Zielonej Górze.

przeczytaj cały artykuł

FC

jest wyraźnie napisane że podziękowania od kibiców Apatora (i nie wszyscy gwiżdżą na Golloba czy odpuszczają mecze na MA), a nie kibiców Unibaxu którzy w zaparte bronią działań klubu ale ich zorganizowanie jest widoczne tylko tu na SF, nie na stadionie i poza nim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
P.D.G.

jakby nie karkosik to ktos inny by wzial w sponsoring, teraz z tego co mi sie wydaje , to torunski klub jest wlasnoscia w 100 procentach pana Karkosika i moze z nim robic wszystko, np przeniesc do Łomzy jezeli mu sie spodoba

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemyslaw Ligocki

wlasnie o to mi chodzi . wydaje mi sie ze pan Karkosik ma decydujacy wplyw na unibax . nie apator bo takowego nie ma juz pare lat . i teraz jest taki temat . kibice sa apatora i unibaxu . kunibaxy mimo ze pikniki przychodza caly czas na stadion a apatory bojkotuja . Bojkotuja i poczynania rady nadzorczej i Golloba . dlatego nie byli odpowiedzialnosci w zielonce . tak mysle .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
peryan

z gwiazdami typu peter karlsson, ales dryml, mariusz puszakowski itd. itp. Pamietam te czasy i dziękuję zawodnikom któyc hwymieniłem za walkę dla torunskich kibicow

| Odpowiedz
blokuj
copernicaninowianin

Wszystko się zaczęło od tego, że ktoś napisał, że gdyby nie Karkosik, klub zniknąłby z powierzchni ziemi. Dlatego napisałem o tej koalicji, dzięki której klub by istniał nadal. Jaki mielibyśmy skład, trudno wyrokować. Być może właśnie taki jak piszesz. Faktem jest że wejście Karkosika postawiło nas na nogi. Swoją drogą, to ci którzy dziś wypinają się na swój klub, toczą z nim jakąś medialną wojnę, bojkotują mecze, nie uznają nowej nazwy, jeszcze 7 lat temu piali z zachwytu, kiedy Romek na dzień dobry ściągnął z Częstochowy Sullivana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Mose Jurinho

nie istnieje klub Apator.Jest tylko tak potocznie nazywany przez kibiców ja rowniez mowie Apator akle faktem jest ze zakład wypiął sie na klub.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
FC

jesteśmy ofiarą nazwy klubu który jako 1 miał sponsora w nazwie, w piłce nożnej bardzo mało jest takich przykładów, chociaż jest toruńska Elana, w żużlu chyba tylko Falubaz, reszta to nazwy typu Stal/Unia i inne niesponsorskie. ludzie w latach 80/90 wychowali się na Apatorze i dla nich to będzie Apator, kibice którzy śmigają na żużel od 2007 roku będą się utożsamiali z Unibaxem bo wychowali się na sukcesie Unibaxu i pana Karkosika. proste. wyobrażasz sobie skandowanie na meczu np. składy węgla kropka pe el ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
espanadavid

Więc co ze mną? Na żużel chodzę od 2009, czyli już nawet Jaguś powoli kończył, ale nie znoszę, jeśli ktoś mówi przy mnie Unibax. Dla mnie klub z Torunia to Apator, bo pierwsze mecze spędzałem na MA wśród ludzi dla których liczył tylko się Apator, a nie wytwór Karkosików. Co nie zmienia faktu, że jeśli ''Tomasz G.'' przywiezie punkty, zwłaszcza z Pawełkiem albo ogólnie 5:1, 4:2, to go oklaskuje, bo ma już swoje lata, a nadal ryzykuje zdrowiem, życiem dla klubu z Torunia, dla Unibaxu, który nawet z Gollobem dla jest Apatorem.

| Odpowiedz
blokuj
THORN40

Pewne rzeczy trzeba nazywać po imieniu , na krzesło też mówisz stół czy jak?Jeżeli jest to wytwór p.Karkosika ,to Apator to był czyj wytwór .....

| Odpowiedz
blokuj
P.D.G.

nie pisze chlopcze o nazewnictwie tylko o waszych sporach , nie potrafisz czytac, ja o wasz klub sie nie martwie tylko poprostu zal mi takich ludzi ktorzy bronia tych ludzi

| Odpowiedz
blokuj
Maciek Żółtowski

Chłopca to możesz mieć jak Ci panna nogi rozlozy, tylko postarać się musisz. Fajnie ze jest Ci nas żal ale tak szczerze to co nas to obchodzi? I dlaczego tak się tym żalem lansujesz? No i co Ci do naszych sporów?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
P.D.G.

sory ale ta kompromitacja niedzielna to wstyd dla wszystkich nie mysl ze jestes pepkiem swiata, bo to co zrobiliscie odbije sie na calosci Polskiego zuzla chlopczyku

| Odpowiedz
blokuj
Maciek Żółtowski

Chłopczyka też możesz sobie zrobić jeśli umiesz. Nie spoufalaj się tak. Oczywiście ze w niedzielę był wstyd i kompromitacją, ja też tak uważam. Ale przecież całą rozmowa a nawet artykuł który komenujemy NIE DOTYCZY WALKOWERA Tak ciężko jest pisać na temat?

| Odpowiedz
blokuj
peryan

co do kompromitacji to pisalem juz wczesniej i nie bede sie powtarzal. obawiam sie tylko, że ty dorosly zawodowy kibicu, jak powiem Ci Rafał Wilk to pomyślisz o bajce o czerwonym kapturku.

| Odpowiedz
blokuj
P.D.G.

Rafal Wilk to lata 90 -te i uwazam je za najpiekniejsze z mozliwych w mojej druzynie jezdzilo pieciu wychowankow i mimo ze wiekszosc jechalismy w 2 lidze to byly najwspanialsze czasy, dla niektorych najpiekniejsze sa wtedy gdy jest co roku medal a dla mnie byly akurat wtedy najpiekniejsze

| Odpowiedz
blokuj
Matejos

Żartujesz prawda? Ile wtedy miałeś lat? Przecież "na górze" klubu wtedy było fatalnie. Okradano własny klub, klub który został strasznie zadłużony i gdyby nie to, że Jaguś, Miedziński i Ząbik jeździli praktycznie za darmo to spadlibyśmy i tyle byłoby z żużla w Toruniu. Jak był Apator to groziły nam starty w II lidze przez problemy finansowe i było fatalne zarządzanie klubem. No chyba, że mówisz o czasach sprzed 20 lat, ale to czas się obudzić kolego, bo mamy już dawno XXI wiek i to nawet druga dekada już leci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Zaba

T.Gollob: "Koledzy, którzy gwiżdżą, to na stadionie garstka ludzi która wykrzykuje "Apator". Oni sami chyba nie wiedzą o co chodzi, a tym bardziej ja nie wiem jaki "Apator". To jest stary klub, który nie ma powiązania z obecnym."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Zaba

Czasy Apatora Toruń bezpowrotnie minęły dla ludzi, którzy nie widzą różnicy pomiędzy Apator S.A. a KS Apator. I nie ma chyba sensu im tego tłumaczyć, niech dalej tkwią w swojej niewiedzy. Pomijam już fakt, że nadal nie odniosłeś się do wypowiedzi, która była zalążkiem dyskusji, no ale tego chyba się już nie doczekam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.