Dyskusja

TYLKO UNIA 1938

przejdź na stronę użytkownika

You Dash

Nie za dobrze o Unii słyszałem dzisiaj... Mam nadzieję, że zwykłe ploty. Coś znów na rzeczy z klanem Pawlickich niestety, takie mnie właśnie słuchy dochodzą... Że Tobiasz i Zengi nie chcą być w jednej drużynie z dwoma Piotrami, do Przema niby żalu nie ma... Przymiarki pod przeforsowanie Jądera na trenera i Nickiego na lidera, ale to tylko przymiarki, absolutnie nic pewnego...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
W38-UL

Team Pawlickich zawsze był kłopotliwy, ale wierzę że to plotki. Przemo to bardzo fajny gościu, Piotrek trochę gwiazdorzy, ale bez przesady...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Tak słyszałem od sponsora, że właśnie Grzechu i Tobiasz się żalą na dwójkę Piotrów... Najgorsze, że jeśli ktoś sobie radzi na betonie u nas, to najlepiej chyba właśnie ta dwójka, co było widać w memoriale, a na kopę nie ma co liczyć...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.