Wątek dotyczący artykułu

Robert Kościecha z mniejszym wynagrodzeniem? "Nic o tym nie wiem"

Robert Kościecha to jeden z zawodników Polonii Bydgoszcz, którego zarobki za sezon 2013 zostaną obniżone. Sam żużlowiec nie ukrywa, że informacje, jakie pojawiły się w prasie, przyjął z zaskoczeniem.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

No nie wierzę co za "wspaniała" współpraca pomiędzy władzami klubu,a zawodnikami.Przepływ informacji normalnie na najwyższym poziomie:)Kościecha nic nie wie,że ma mieć zapłacone mniej,ale wie o tym Gramza przewodniczący Rady Nadzorczej.Ten sam Gramza od maja za to nic nie wiedział,że nieudacznik Deresinski ciągnie klub na dno o czym wspominał J.K. oraz cześć zawodników,że nie mają płacone.Mało tego Gramza podobno sprawdzał i dowiadywał się tym co Kanclerz powiedział na słynnej konferencji i o dziwo... nic podejrzanego i niepokojącego nie zauważył.(bo nie chciał)Najnormalniej w świecie mają tych ostatnich wiernych kibiców Polonii za totalnych idiotów.Nie wiedzą tylko,że ośmieszają swoim postępowaniem siebie i klub wśród innych kibiców speedwaya w Polsce.Przecież to jest KABARET!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Oj tam oj tam, czepiasz się. Samo to, że RN coś wie jest przełomem samym w sobie ;) Pytanie o co toczy się gra, bo jeśli "inwestor katarski" jest tylko mitem, to dlaczego miasto gra na czas? Co chcą osiągnąć? Poza atrakcyjnymi terenami, o które jak już słyszałem toczy się lobbing, po Polonii niedługo zostaną osieroceni kibice!!! Obywatel B. prowadzi cyniczną grę na zwłokę, mamiąc kibiców wyimaginowanym dobroczyńcą, który ma nam pokazać jak bardzo akcjonariusz się stara... a że nie zawsze negocjacje okazują się udane?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Stara śpiewka: "komu mam odebrać? jakich ulic nie wybudować?" A że wg rankingów inwestycyjnych okupujemy ogony-co tam lemingrad się nie połapie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
gregbyd

Czegoś tu nie rozumiem. Nie znam oczywiście prawa handlowego, ale na czym niby polega obecna wycena spółki, skoro trwa to tyle czasu? Wiadomo o planach sprzedaży od dawna, więc chyba wszystko powinno być już od równie dawna gotowe? Kulczyk to oczywiście bajeczka mająca przysłonić brak kompetentnych działań. Trudno jest mi sobie wyobrazić drużynę na rok 2014. Nie widzę w niej Buczka, Szymona, Kostka, więc kto? Miki, Adamczak? Co dalej? Za rok 2 liga wita? Taki jest plan właściciela? Pan Gramza już w zasadzie budowę UKW kończy, więc swoje zarobił i już powoli nie musi być sponsorem. Po co jego obecność w RN? Ani nam to na rękę, ani jemu. Chyba, że prezydent ma dla niego kolejny intratny kontrakt?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Liberate

Cześć Greg. Zabrzmi to jak głos fanatyka, ale w mojej opinii ten Klub nie ma zostać przejęty (sprzedany), bo wtedy będzie blokował miejsce, na które są chętni. On ma upaść. Nawet nie masz pojęcia jak chciałbym się mylić...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Miś Pluszowy

Problem w tym, że się nie mylisz... Już włodarze zadbają o to by zniechęcić potencjalnych inwestorów chcących przejąc ten klub. Wspomnicie me słowa :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.