Wątek dotyczący artykułu

Unibax Toruń wycofa się z Ekstraligi? "To nie są żarty"

Unibax Toruń został dotkliwie ukarany przez Komisję Orzekającą Ligi za wydarzenia, jakie miały miejsce podczas rewanżowego meczu finałowego. Władze klubu nie wykluczają wycofania z rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

BKSIK

Od straszenia to sa..duchy. Dosc szopek i zalenia sie po mediach jak to Was pokarali. Jeszcze dodam, ze GDYBY nie - 12 pkt to Trolun bylby MP 2014 :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Chandler Bing

Byłby ale nie będzie. mnie osobiście ta szopka już meczy i ich ciągłe żale wylewane na prawo i lewo. Nich ogłoszą upadłość i wtedy od drugiej ligi startuje apator. To był klub z tradycjami a nie ten dziwny twór który i kibiców i zawodników ma za nic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szyba

Dziwny twór ? Klub który od lat jako jedyny bez problemu przechodzi werfikację co roku walczy w PO ! Rozkręcił szkółkę która w przyszłym roku już powinna wydawać "owoce" . Wam wszystkim blizej do dziadostwa ,preparowanych torów zaległości wobec zawodników i oglądania meczy w warunkach jak w PRLu. Tego chcecie to jest Wasz ideał . Pomyśl jeśli jesteś w stanie dlaczego opuściliśmy stadion

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Chandler Bing

Każdy widzi to co chce jak wiadomo nie od dzisiaj. Dla mnie ktoś tam chciał sobie kupić złoto i mu się nie udało, to wziął zabawki i się obraził. Śmieszne to jest i tyle. To co piszesz to jakieś twoje brednie tylko. Pewnie już nie pamiętasz jak twój klub bankrutował, czy się mylę? Toruniaki to naprawdę cwaniaki i powie ci to każdy kto się żużlem interesuje chociaż trochę, pan kryjom przeszedl samego siebie w tym roku. Nie każdy potrafi być takim bucem i gburem zarazem. To sztuka, a u was się rozwinęła mistrzowsko. O prezesie nie wspomnę bo jest skompromitowany na całej linii. Pomyśl dlaczego tego stadionu nie powinniście opuszczać?! Wasze wspi i postawa dają wiele do myślenia, karkosik każe tak musi być i koniec! Szkoda mi was. U nas bieda może wszędzie i dziadostwo jak to pieknie napisałeś , ale honor mamy, wy niekoniecznie. pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Szyba

W kontekscie tych kar piszesz o kupowaniu tytułów przez Unibax !? A co takiego Kryjom zrobił że tak się wszystkim naraził ! Nie lata za mediami by się lansować w złotych butach i różowej koszuli ala ruski złodziej pomidorów ? Kryjom przynajmniej zna regulamin czego o kierowniku z ZG nie można powiedzieć .Pewnie że pamiętam nasze bankructwo i dzięki temu dla mnie człowiek który zainwestował swoje pieniądze w nasz żużel jest Wielki . A może masz zastrzeżenia do jego pieniędzy ? Bo jeśli tak to spełnij obywatelski obowiazek i biegnij złożyć zawiadomienie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
kni

To zacznij płacić zawodnikom honorem. Ciekawe ilu będzie jeździć . Zieloniaki to najlepsze cwaniaki

| Odpowiedz
blokuj
Chandler Bing

To się wysiliłeś widzę straznie. Narazie to wy zapłacicie karę z tego co wiem i macie ogłosić upadłość. Więc bez honor i bez klubu w mieście.

| Odpowiedz
blokuj
kni

Jak będzie ostateczny werdykt będzie decyzja klubu . Nie wy będziecie ustalać co ma robić klub z Torunia. Na szczęście wpływu na to nie ma nikt z was.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
kni

Pewnie bo od tego jest Zarząd a nie ty i ja mimo iz byś chciał kary pewnie wiekszej. Najbardziej bawi mnie kara 1 zł za bilet. To tak jakby US widząc nieprawidłowości w ramach kary nakazał sprzedawać masło w sklepie spożywczym prze miesiąc po 1 zł. Gdzie tu rozum ? To się nadaje do księgi Guinessa.Komedia

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.