Wątek dotyczący artykułu

Unibax Toruń wycofa się z Ekstraligi? "To nie są żarty"

Unibax Toruń został dotkliwie ukarany przez Komisję Orzekającą Ligi za wydarzenia, jakie miały miejsce podczas rewanżowego meczu finałowego. Władze klubu nie wykluczają wycofania z rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

-Night-

w sumie to byloby cudownie gdyby naszych nie bylo..ale pod jednym warunkime:
1. liga jedzie w 7... i jeden spada...
2. sklady wtsu i gdanska jak zapowiedziali torunianie bylby taki, bo zarzad powiedzial ze oddadza zaownikow do gdanska i wtsu..;
w sumie popatrz:
wts:
1.woffiden
2.batchelor
3.jedrzejak
4.miedzinski
5.Holder
6.Dolny
7.Fajfer
-------------
gdansk:
1.pedersen
2.miskowiak
3.ward
4.jonasson
5.gollob
6.przedpelski
7.pieszczek

wts i gdansk przy malym buzecie wchodza do Po i oliga robi sie mega ciekawa:
3. pelne gacie w zielonje bo zloto odlatuje
4. falubaz traci 1.5 mln i pieknie
5. ekstraliga traci sponsora tytua;lnego po tej aferze wiec kluby trac akae i pieknie
wtedy dopiero by zaczelo sie bezcenie ze PO CO TORUN UKARALI. buhaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sparta wroclaw

nie chyba az tak dobrze by nie moglo byc,zreszta zawodnicy na to nie pojda i sprawa Ksm nie wiadomo czy nie zostanie,poczekajmy moze pojedziecie w EE

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Night-

ale tak jest... poczytaj co pisali po konferenacji... torun odda zawnikow do gdanka i wtsu na rok... zeby ci nie stracili..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
sparta wroclaw

no ok czytalem ale pozostaje sprawa KSM no i Torunia W EEmoze jesli nie Unibax to miasto przejmie klub jak we Wrocku miasto przejelo Slask a kasa chyba 3razy wieksza wchodzila w gre

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
-Night-

dlatego jak mamy lecicec to polecimy z innymi. buhahahaha a z taki mi skladami WTS I GDANAKA.. rozwoy zawalu dostanie. buhahahha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
StGforever

GDANAKA.. rozwoy zawalu dostanie.

przeczytaj dawnie co napisałeś.... masakra
chyba ci zaraz czas wolny się skończy, pora po tabletki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Zapora

Waszego sponsora nie było i polski i toruński żużel istniał. Całe szczęście ,ze jest jeszcze pokaźna grupa normalnych kibiców w Toruniu, których stać było na refleksję i obca im jest buta, arogancja... i takie tam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
czarna ----

o jakich kibicach mówisz,chyba nie o tych z pierwszego łuku których marzenie się, być może spelni tak chcieli 2 lige, teraz mordy maja cicho,Masz racje nie było ale to były inne czasy inna kasa

| Odpowiedz
blokuj
Zapora

Myślę o normalnych, myślących zdroworozsądkowo. Ty myslisz ,że pan Karkosik wycofuje się z żużla i ten sport w Polsce ginie? ZPan Karkosik w pewnym momencie zaczął wspierać toruński żuzl i bardzo dobrze, ale nie myśl ,że gdyby tego nie zrobił to w Toruniu żużla by nie było. W Toruniu żużel był jest i będzie, niezaleznie czy Unibax ogłosi upadłość czy też nie.O tym zdecydują ci co

teraz mordy maja cicho

, a nie takie krzyczące jak ty wydmuszki, z których jedyny pożytek moze byc dla dzieci kiedy z nich będą mogły zrobic na Wielkanoc pisanki. Wy sami robicie więcej szkody toruńskiemu zużlowi jak przeciwna waszemu klubowi część Polski. Te parę osób na forum i obecny zarząd to wrzód na toruńskim speedway'u.

| Odpowiedz
blokuj
czarna ----

Masz racje był zuzel bez Karkosika klub zadłużony już nie pamiętasz co się działo ja doskonale pamiętam jak zawodnicy na mecz nie przyjechali bo mieli zaleglosci ,wiec przestan pier,,, farmazony Karkosika po dupie calowaliscie jak klub uratowal a teraz co ?Oczywiście ze zuzel będzie w Toruniu pytanie jaki ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Zapora

Było nie najlepiej to prawda, ale gdzie tak nie było. W takim Toruniu i tak było dobrze nawet w złych czasach bo napewniejszy i największy sponsor nie zawodził czyli kibice obojetnie czy krzyczący w szalikach czy krawciarze. Zarządy sie zmieniaja kibice sa stali i nawet kiedy poziom druzyny marny są z nią. 36 lat Toruń ma druzyne w najwyzszej klasie rozgrywkowej znaczy sie nigdy nie było tragicznie. I to dzięki komu. Dzięki normalnym kibicom z którymi taki jeden z drugim zarząd powinien się najbardziej liczyć. Stała się draka i to nie wasza , a ni zawodników wina, ale też nie ma co tego bronić. Pisałem z jednym zWas,że wg mnie kary sa za duże, ale nie to mi przeszkadza najbardziej. Najbardziej, jako miłosnika tego sportu drażni mnie bezrefleksyjne spojrzenie na sprawę przez niektórych z Was.

| Odpowiedz
blokuj
WhiteAngel

Sam powiedziałeś, że kary są za wysokie, więc może jakaś refleksja nad tym problemem by się również przydała, nie sądzisz?

| Odpowiedz
blokuj
miriam

a ilu chciało 2 ligę? 300..500 z pierwszego łuku? no to czarna niech ją sobie mają..A my sobie spokojnie poczekamy z 2 latka..to szybko minie.. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem aby te absurdalne, z kapelusza wzięte kary płacić oraz idiotyczne -12, nie wiem jak Ty? tym bardziej,ze pachnie mi to politycznymi rozgrywkami. Bedziemy z boku patrzec jak lwy pożerają myszy z zawiści- inaczej nie będzie..teraz miedzy nimi I love you, a gdy nas nie bedzie to skocza do siebie z pazurami..przeciez zawiśc, nienawiśc nie może zginąć!

| Odpowiedz
blokuj
czarna ----

ja tez bym nie zapłaciła tylko szkoda tylu lat i tego wszystkiego ,masz racje niech tam się zjedza wszyscy ,Falubazowi nie podskoczą ,z drugiej jednak strony może na złość bym została i pokazał wszystkim na co nas stać

| Odpowiedz
blokuj
czarna ----

widzisz nawet nie wiesz ,cała EL,nastepna firma z Torunia NICE ,watpie żeby została , fraglesie ale co ty możesz wiedzieć jak oglądasz Gesslerowa i Master szefa

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
WhiteAngel

Dodajmy ,że SEC powstało z inicjatywy toruńskich chłopaków. To też o czymś świadczy, że Toruń to nie jest taki nic nie znaczący gracz, po którego odejściu nikt nie będzie o nim pamiętał...

| Odpowiedz
blokuj
czarna ----

normalne przecież, ale tu pisza tacy ograniczeni on mieli albo spiecie w inkubatorze albo matki przy porodach na łeb im usiadły innego wytłumaczenia nie ma

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
czarna ----

czyli tzw obszczymury którzy najgłosnie krzycza a na MA ida dwa razy w roku potem dla prawdziwych kibicow brakuje biletow ,oni nie maja prawa głosu

| Odpowiedz
blokuj
UniBeks

Jaką kwotę od Nice otrzymał w tym roku Falubaz i np. Polonia ? słucham konkretów ! ... widzę ze ,chcesz znów być zmiażdżona

| Odpowiedz
blokuj
czarna ----

widzisz nawet nie wiesz jaki napis widnieje na lewym bądź prawym rękawie kewlara zawodnikow ekstraligowych wiesz jaki NICE ,ja już na ciebie sily nie mam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.