Wątek dotyczący artykułu

Nawałka rozwałkowany w debiucie - relacja z meczu Polska - Słowacja

Nowy selekcjoner reprezentacji, stare grzechy. Znów fatalnie zaprezentowaliśmy się w defensywie, znów przed kompromitacją uratował nas bramkarz, a Robert Lewandowski kolejny raz nie trafił do siatki.

przeczytaj cały artykuł


Widzę myszy

Najlepsze jest to, ze na nastepnym "wpierd*lu" jaki zapewne drewniaki dostana znow bedzie komplet na trybunach. Kasa sie zgadza to widocznie publice sie podoba. Zenua na masakre. Tyle siana na to idzie... Niestety ale tu wejsc powinien plan dlugofalowy zwiazany z restrukturyzacja calego systemu szkolenia (od 5cio-latkow w gore), a to wiaze sie z rezygnacja z gier reprezentacji w imprezach rangi ponadnarodowej na grubo ponad dziesiec lat. Z tym, ze polska kopana to duzy biznes i nikt sie na to nie odwazy. Ja przewiduje jedynie blamaze w przyszlosci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mariuszgb

To jest Polska kraj naiwnych gamoni myślących o zwycięstwie w skopana.Moze ten mecz część tych ludzi sprowadzil na ziemie.Po co płacić za same porażki!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.