Wątek dotyczący artykułu

Raport SportoweFakty.pl: Nawałka najodważniejszym selekcjonerem w XXI wieku, ale debiutanci to głównie epizodyści

Adam Nawałka w swoim debiucie w roli selekcjonera reprezentacji Polski aż czterem piłkarzom umożliwił premierowy występ z orłem na piersi. To najodważniejsze wejście selekcjonera do kadry w XXI wieku.

przeczytaj cały artykuł


Wojciech Zakrzewski

Polscy ci pseudo trenerzy są tacy jaka jest polska liga.C klasa, 8 liga europejska. Patrz eliminacje do LM czy LE. Nie przeszli nawet amatorów. LZS Szmacianka Warszawa nie zdobyła w LE Europy nawet jednej bramki. Przegrała wszystko.Kto wiec przy zdrowych zmysłach bierze takie badziewie na trenera reprezentacji.Robi to takie samo badziewie czyli Boniek.Zero intelektualne, bez żadnego wykształcenia, niezdolne do samodzielnego myślenia.Ale w tym wszystkim najważniejsze jest to że mafia PZPN ma się dobrze. Reszta się nie liczy. Kiedy wreszcie w to wszystko piorun trzaśnie.
"Ten Polska to dziwna kraj". Brak honoru i wstydu. To cecha kolejnego pseudo trenera. Który nie mając zielonego pojęcia o tej robocie, podejmuje się jej, gdyż nie może sobie odmówić tych milionów oferowanych przez PZPN.To tragedia narodowa.To wstyd i hańba dla PZPN zarządzanej przez zacofanego intelektualnie, bo bez wykształcenia Prezesa. Niezdolnego do samodzielnego myślenia człowieka.Brawo dla tej mafijnej organizacji. Osiągnęła już dno dna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.